Berisha nuk “dorëzohet” për shifrat e protestës: Ky ishte uragani madhështor

Kryeministri Sali Berisha thotë se protesta e djeshme ishte një ishte uragani madhështor që lebetiti mbatharakun Edvin Kristaq Rama.

Përmes një postimi në faqen e tij në facebook Berisha publikon një fotografi nga protesta e djeshme e cila është realizuar përballë kryeministrisë.

Ai këtë foto e shoqëron me diciturën: “Ky ishte uragani madhështor që lebetiti mbatharakun Edvin Kristaq Rama dhe e nisi me soj e sorollop ne Vlore! sb”.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/Sali-Berisha-n\u00eb-Facebook-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/Sali-Berisha-n\u00eb-Facebook.png","attachment_id":"684616"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/brisha-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/brisha.png","attachment_id":"684670"}]

6 komente në “Berisha nuk “dorëzohet” për shifrat e protestës: Ky ishte uragani madhështor”

 1. I drejti says:

  MBYLLE HALENE MORE KRIMINEL. LERI PROTESTAT DHE PERGATITU PER NE HAPSANE KU DO JAPESH LLOGARI PER GJITHE VRASJET QE KE KRYER DHE VJEDHJET MARRAMENDESE QE KE BERE.

 2. kok palari i 21 janarit says:

  pirdh e Sale pirdh,se s,ta var kush me .
  ne burg e ke vendin .

 3. Qytetari dixhital says:

  Hahaha sa Gamor je mor i shkret,po edhe tani ne moshen e pleqerise po budallalleqe flet, pa cka se tere kohen qe kur i hyre politikes vetem qelbesirlleqe kemi degjuar nga goja jote. Asnjehere ske folur ne Parlament, se cfar alternativash do te ndiqje per ta cuar Shqiperine ne Europe, pervecse kemi degjuar nga goja jote e ndyre, vetem ndyresira, sharje e ofendime ne drejtim te opozitareve tuaj politike, kjo ka qene motoja juaj tere keto 27vite shkerdhato demokraci qe ke ndjekur ti dhe partia juaj, o sali Kerma.

 4. timo says:

  Sali, herë tjetër kur të fotografosh shtriu barkas se ashtu duken më shumë njerëz dhe uragani do të të duket më i madh. Je këthyr, shyqyr, nga i rrezikshëm në qesharak. Së shpejti ke për të zëvendësuar Shabon Qosen ndjesë pastë.

 5. Taras Bulba says:

  Timo me sa me kujtohet Shaboni ka qene nje tregetar shites qe e respektonte gjithe Tironsat e sidomos Dhalesi i 17 Nentorit te lutem mos e krahaso me te se ky eshte nje kriminel i rregjur se shpejti ne burg

 6. sadna babul ka bidai says:

  Z. SALA ESHTE TU KARIKU ME BO NJE PORDHE TE MADHE ME THY BINDEN E RAKIS SE DO ME IK NE VENDIN TIJ MISKUZI PER SHPREHJE

Lini një Përgjigje te timo Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *