FOTO LAJM/ PD përdor fotoshop në organin e saj zyrtar “RD” për të rritur pjesmarrjen në protestë, por ja si del bllof

RD, organi zyrtar i PD ka qenë si duket në hall të madh mbrëmë, teksa ka bërë faqen e parë të saj.

Siç duket dhe në faqen e parë të saj, njerëzit e protestës janë dublikuar disa herë për të dhënë përshtypjen e një pjesmarrje masive në protestë, që dje mungoi.

Pra, ka qenë fotoshopi që i ka ardhur në ndihmë PD-së, të cilën e lanë në baltë militantët dhe qytetarët, shkruan Lexo.al.

Siç shihet, janë të njëjtat grupe individësh të përsëritur disa herë.

Kjo është një deshmi e qartë se protesta dje kishte pjesmarrje aq të ulët, sa as me fotoshop nuk mund t’i ndërtosh pa u kuptuar.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/pd-150x150.jpeg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/pd.jpeg","attachment_id":"677887"}]

12 komente në “FOTO LAJM/ PD përdor fotoshop në organin e saj zyrtar “RD” për të rritur pjesmarrjen në protestë, por ja si del bllof”

 1. titi says:

  Ejjjj, ka vrare, ka vjedhur, ka kryer tradheti kunder kombit, mashtron dhe na genjen cdo dite. Kjo eshte Republika e re e tij dhe e kryevrasesit SB!

  1. Katundari digital says:

   Nuk e kuptoj kujt doni ti mbushni mendjen VETES.Ne rast se doni te na bindni ne te tjereve qe nuk jemi si ju mundoheni kot se e pame vete protesten LiVe. Nje parti qe merret me numurin e njerezve ne bulevard.Hyni ne zgjedhje dhe matini forcat. Paraqesni prova te mjaftueshme se zgjedhjet manipulohen ne ate shkalle qe ndikojne rezultatin sikur ju manipuluat kur zgjodhet Lulin ne Bashki, Ne rast se do jete keshte edhe une do protestoja megjithese jam kundershtar i juaj.

  2. antonio says:

   E ku ta shohim fotoshopin e Bashes qe ju nuk e botoni?

  3. mateo says:

   Edhe ju te Tema-s keni dale bllof sepse nuk e botoni foton poshte shkrimit qe ta kuptojme me mire ne lexuesit!

 2. orient says:

  ..hahahaha..foto shop ?..me milingona!!

  1. The Punisher says:

   E cfare pastaj ?! Ne Shqiperi, cudia me e madhe, vetem tre dite zgjat.

 3. Alban says:

  😂😂😂😂😂🤠

 4. ALBAN DEGA says:

  PARTIA E CADRES SE BERISHES AS TE GENJEJ NUK
  DIN !

  Ka marre semundje e kryetarit te saj Nastradinin… me falni Saladin Lul… qytetarit dixhital qe i shkruan Dixhital Berishes !

 5. ALBAN DEGA says:

  “PARTIA E CADRES SE BERISHES” AS TE GENJEJ NUK
  DIN !

  Ka marre semundjen, virusin e rrenave te kryetarit te saj Nastradin,… me falni Saladin Lul Cadres, qytetarit dixhital qe i shkruan Dixhital Berishes !

 6. ALBAN DEGA says:

  Vezhgim:

  “PARTIA E CADRES SE BERISHES” AS TE GENJEJ NUK
  DIN !

  Ka marre semundjen, virusin e rrenave te kryetarit te saj Nastradin,… me falni Saladin Lul Cadres, qytetarit dixhital qe i shkruan Dixhital Berishes !

 7. Studenti says:

  PD nuk del dot nga vetvetja, pasi gjithmonë ka gënjyer, ka vjedhur, ka manipuluar çdo gjë në këtë vend dhe çfar nuk ka bërë me këtë popull.
  Nuk kishte se si t’a justifikonte braktisjen nga populli,,,,,,,dhe ja ku i vjen në ndihmë FOTOMONTAZHI.
  E vërteta vonon por nuk harron.
  Kjo është PD që do të bëjë Republikë të re.

 8. Studenti says:

  Na vendos një foto më të madhe o Tema.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *