Ja si i uron Rama shqiptarët një ditë pas “mitingut” të PD-së

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Kryeministri Edi Rama  ka zgjedhur që në rubrikën e tij të mëngjesit në facebook t’i urojë gjithë shqiptarëve një të dielë të qetë me një fotografi ku ai shfaqet duke bërë një kosh, në sportin e tij të preferuar basketbollin. Rama e shoqëron këtë postim me diciturën: “MIRËMËNGJES 😀

dhe ju uroj një të dielë të qetë ☀”.

Ky postim i Ramës vjen një ditë pasi opozita mbajti protestën e saj në bulevardin Dëshmorët e Kombit.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-9-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-9.png","attachment_id":"684564"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/1-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/1-11.jpg","attachment_id":"684563"}]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *