LSI beson se zgjidhja e krizës do të vijë nga SHBA, Vasili: Një shans për kompromis..!

Lëvizja Socialiste për Integrim beson se zëvendës –ndihmës sekretari amerikan i shtetit mund të arrijë të bindë Ramën e Bashën për një marrëveshje.

Kryetari Vasili thotë se vizita e Hoyt Brian Yee është një shans për kompromis.

Zv.ndihmës Sekretari i shtetit të SHBA, Hoyt Brian Yee nesër në Tiranë.

Një shans për kompromis, që mundëson vazhdimin e integrimit europian dhe zgjedhje të lira dhe të ndershme.

Një shans për momentin dhe qetësinë që duam dhe aspirojmë të gjithë”, – shkruan Vasili në facebook.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...