REPLIKAT/ Komentuesi: Ku e gjen të drejtën të na heqësh votën? Rama: Pyet Lulin për këtë..!

Në postimin e “Komunikimit Javor në Facebook”, komente të shumta kanë ardhur në adresë të Ramës.

Disa prej tyre i kanë kërkuar atij llogari pasi e kanë cilësuar mospjesëmarrjen e PD në zgjedhje,  si një vendim i ndikuar nga kreu i qeverisë.

Por Rama është çuditur nga ky koment i cili i shkruan që për këtë duhet të pyes liderin e opozitës Basha, si dhe nuk harron ta ftojë atë që të votojë PS me 18 qershor.

Ndërkohë nje tjetër komentues i shkruan se nuk ka bërë asgjë gjatë qeverisjes së tij, por Rama i përgjigjet se gjërat vijnë hap pas hapi  dhe se nuk mund të rindërtohej menjëherë shkatërrimi që kishte lënë pas qeveria e atëhershme.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “REPLIKAT/ Komentuesi: Ku e gjen të drejtën të na heqësh votën? Rama: Pyet Lulin për këtë..!”

 1. boom says:

  O shpellare po ju ku e gjeni te drejten te na hiqni voten ne 1 milion te tjereve qe votuam per Ramen?

 2. DETARI [email protected] says:

  nuk eshte per tu habitur qe ne republiken e re[ha ha ha]…….te gjithe jane te skopitur nga strute !!!

  neser mund te pyesin amerikanin ,se pse i ka lene pa votuar,kur edhe kryeqeveritari Rama,edhe europianet edhe amerikani gati i jane lutur udbashes dhe ai nuk do votime se ka tmerrrrrrr nga vetiiiinguuuuuu!!!!!!

  pa filluar mire vapa,keta kane pjerdhur komplet……qe te gjithe pa perjashtim……

  nuk keni shiquar asgja akoma……ha haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 3. daniel says:

  Nuk e kuptoi te jete ky qytetar nje femije apo budall !? A nuk eshte me sy e veshe ky qytetar te shohe se jo vetem qeveria por e gjithe Europa e Amerika po i lusin te tremburit e PD dhe perseri jo.

 4. Lugati says:

  hajde KM hajde lum poplli qe te ka..ngele per dit ne internet o palle..mu ke bo mo keq se argita o lugat..lajmrojeni hajdarin qe ka kater vjet Km ..se ka mor vesh ala..bo muhabet sikur me qene ne qebaphone..jasha surrelli…nuk le fukara pa e fut nburg…ti gjasme do futshe ..salen..lulin..etj politikan nburg apo jo?????ti do me fut nburg jo se kane vra e vjedh popllin por per konkurrence biznesi..si puna vllait tat qe ka zaptu tironen mare…edhe e fundit..ta gzoni presidentin qe zgjodhet ripjellja me gjithe lugatin kryeminister

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *