DETAJET/ Nard Ndoka, Fatmir Mediu dhe Vangjel Dule krah Bashës në takimin me zyrtarin amerikan

Pas takimit me kryeministrin e vendit Edi Rama dhe kreun e Kuvendit Ilir Meta, zyrtari i DASH, Hoyt Brian Yee do të takojë kryedemokratin Lulzim Basha.

Në takimin që do të mbahet rreth orës 14:45,  lideri i PD-së do të shoqërohet nga Edi Paloka dhe nga krerët e partive aleate.

Deri më tani bëhet me dije se në momentin e takimit, Basha do të shoqërohet nga Nard Ndoka, Fatmir Mediu, Vangjel Dule, Dashamir Shehi dhe Agron Duka.

Ende nuk ka të dhëna nëse në takim do të përfshihen edhe dy aleatët e tjerë të afërt të kryeopozitarit Basha, Kreshnik Spahiu dhe Eduart Ndocaj.

Mësohet se ambasadori Donald Lu pritet të shoqërojë edhe tek Basha Zëvendës ndihmës sekretarin e Shtetit për Evropën dhe Azinë, Hoyt Brian Yee, ashtu si bëri edhe në takimet me Ramën e Metën.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “DETAJET/ Nard Ndoka, Fatmir Mediu dhe Vangjel Dule krah Bashës në takimin me zyrtarin amerikan”

 1. i pa besi(Berisha vete) says:

  Ajka e maskarallekut , e debileve politike,e injoranteve ekonomike,e hajduteve, shqip : bande maskaresh politike.i

 2. Kris says:

  I lutem Meros te botoje komentet e mija!”Republika e Re” e Lulzimes! Me Berishen,Mediun, Nardin dhe krijuesin e kioskave te lanes ”besimtarin myslyman” Dashin! Basha kerkon te ktheje Shqiperine prapa! Idioti Basha?! Si mund te jete njeriu kaq budalla?!

 3. EKZEKUTUSI says:

  A jane ne Agenden e Pritjes Banda e Lulicic??Apo Lulici merre “Trimat” e Selfo Qorrit qe gjasme ti thote Amerkanit :SHIKO SE SA “TRIMA” QE KAME PAS??Protokolli duket se parashikon Bashicin dhe Palo-karin?? Gjermeni ja dhjeu Lulicit duke i lene te prisnin ne Kafene Medihocxhen Fatmirin dhe co..ja te shom,e se c´fare do te ngjase???

 4. LEGENA says:

  KENI RAST TA KAPNI KETE BANDEN KRIMINALE ,,KESHTU SIC JANE I MERNI ZVARR NE FURGON TE POLICISE,,,DHE MBAJENI VRAPIN KE MALI ME GROPA,,,, ATE MERITOJNE KETA TRADHETARE TE KOMBIT,,,

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *