FOTO/ Plas ironia në rrjetet sociale: Ja si Berisha drejton me telekomandë Bashën dhe aleatët

Ironitë në rrjetet sociale me Sali Berishën dhe Lulzim Bashën nuk kanë fund.

Teksa vihet në dukje inkopetenca e Lulzim Bashës për të drejtuar Partinë Demokratike dhe opozitën, në një fotomontazh evidentohet se si ai komandohet gjithnjë nga ish-kreu i PD dhe ish kryeministri i vendit Sali Berisha.

Në foto është paraqitur Berisha me një telekomandë në dorë, me antenë të lëshuar ku komandon “makinat” mbi të cilat janë ulur Basha por dhe aleatët më të rinj të Bashës, Kreshnik Spoahiu dhe “kaubojsi” Eduart Ndocaj.

Aleatë kryetar pa anëtarësi në partitë që ata drejtojnë.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “FOTO/ Plas ironia në rrjetet sociale: Ja si Berisha drejton me telekomandë Bashën dhe aleatët”

  1. ledjo says:

    shume e vertete 3 parti aleate po nduar sepse ai eshte me cene dhe ai ja nxjer sheshit te palarat qe ai ka bere ne kohen kur ishte minister etj prandaj ai ben cfar thot gjysh saliu ?antaresi thjesht ca remujaxhinj qe duan ta kthejne shqiperine mbrapa , basha eshte kryetar pd i komanduar nga saliu ; do thuani ju pse i komanduar i koma

  2. ledjo jazxhi says:

    shume e vertete 3 parti aleate po nduar sepse ai eshte me cene dhe ai ja nxjer sheshit te palarat qe ai ka bere ne kohen kur ishte minister etj prandaj ai ben cfar thot gjysh saliu ?antaresi thjesht ca remujaxhinj qe duan ta kthejne shqiperine mbrapa , basha eshte kryetar pd i komanduar nga saliu ; do thuani ju pse i komanduar i koma

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *