FOTOT/ Jennifer Lopez mbetet një ikonë seksi

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ajo po i afrohet të 50-ave.

E megjithatë Jennifer Lopez mbetet një nga femrat më seksi në qarkullim.

Aktorja dhe këngëtarja e njohur është shfaqur në një formë fantastike, gjatë një eventi në Nju Jork.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lopez-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lopez.jpg","attachment_id":"685548"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lopez-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lopez-1.jpg","attachment_id":"685549"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lopez-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lopez-2.jpg","attachment_id":"685550"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lopez-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lopez-3.jpg","attachment_id":"685551"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lopez-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lopez-4.jpg","attachment_id":"685552"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lopez-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lopez-5.jpg","attachment_id":"685553"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lopez-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lopez-6.jpg","attachment_id":"685554"}]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *