Takimi me Yee, Shehi: Na u ofrua paketa e McAllister, s’jemi dakord. Shanse për shtyrje zgjedhjesh…!

Në një lidhje telefonike, kreu i LZHK-së Dashamir Shehi komentoi mbi takimin që aleatët e PD-së së bashku me PD-në zhvilluan me zyrtarin e DASH, Yee.

Shehi tha se sot iu është ofruar oferta e McAllister dhe për këtë nuk janë dakord.

Sot na është ofruar oferta e McAllister, nuk jemi dakord, të negociojmë për një datë tjetër të zgjedhjeve”, tha Shehi.

Takimin me Yee Shehi e konsideroi si takimin më të vlefshëm të muajve të fundit, ndërsa të gjithë partitë e opizitës që morën pjesë në takim ishin dakord unanim mbi qëndrimin për të negociuar një datë tjetër të zgjedhjeve, jo atë të 18 qershorit.

“Takimin me Yee e konsideroj takimin më të vlefshëm të muajve të fundit. Nuk ka pasur zë kundër, qëndrimi ka qenë konstruktiv.

Bashkë me zotin Basha me shpresën që të na jepet zgjidhje tjetër, sot na është ofruar 18 qershori, mund të vazhdojnë dhe pa ne.

Do kemi shans dhe 2 apo 3 ditë për të negociuar një datë tjetër. Unë uroj që të vazhdoj për së mbari kjo punë. Është në proces negociatash”, tha Shehi.

REMOTE_ADDR:[]

16 komente në “Takimi me Yee, Shehi: Na u ofrua paketa e McAllister, s’jemi dakord. Shanse për shtyrje zgjedhjesh…!”

 1. mali says:

  O z. Shehi,
  shko hap nje qebaptore. Shit ndonje qofte, ose po qe se nuk ke nevoje me per leke, ha qofte.
  Lere politiken o corbe e saliut. Gjasme dukesh si tirons ti. Ti je nje vegel e fshehur e sigurimit.

 2. Gushi says:

  . OU, RAKIA 🍷🍷🍷🍷
  Hajt në gëzime!👎👎😝😝

 3. Per Anin says:

  E di vete ti

 4. shqip says:

  E mo mire ! Beni pushim nja kater vjete , se jeni lodhur shume keto vite .

 5. Kellira says:

  Asgje s’kuptova!
  S”jemi dakort por na jepni date… Po per cfare te duhet data? Raki pihet edhe pa date Dasho!
  Kush kishte pi? Dashi? Gazetari? Apo te dy bashke?

 6. TI S#JE SHQIPTARE MER RROSPI IRANI
  JE NJI MBETURINE E USHTRIVE PISTUSE NE KTE VEND
  SI I TILLE MBYLLE HALENE E SHKO N’PIDH T’SATOM
  NGA KJO KENI MBIJETU NE SHQIPNI JU KURVAT E ISLAMIT
  DUKE BO MJERGULL E KAOS

 7. valentina says:

  Ik more buze pidh nuk je per politike ti.

 8. enter"" says:

  Shko e ha pak gjize e qepe, se vetem per ket pune je.
  Dhe shko e dhiej tek caraca ke bacja…

 9. nila says:

  Ore, ! i ke mentë ti?
  S’ke faj o legen !Rakia ka bo të vetën.
  Mjerë ne ,thuaj!

 10. Ju ini me te ndyret qe ka njohur historia shqiptare

 11. sali says:

  keta jane parti me nje antar vetem vetja e tyre se as gruaja nuk vete me keta batakcinj

 12. Edhe nje dopio usta says:

  Dash nuk kuptohesh ku kerkon te dalesh, shiko dreqin ku e ke harruar ate faqoren e rakise dhe jepi drejtim asaj, se per pune tjeter nuk je, pijanec ordiner.

 13. Malo says:

  Ky as me lope nuk cohet. ..

 14. Strong says:

  Shehi???????????? Kush esht ky Shehi? As s´e kam pare e as s´e kam degjuar ndonjehere. Cfare beri ky per Shqiptaret dhe vendin e tij?
  Keta jane pisanjoset qe as se leshojne e as se kapin “karrigen”por dhe fusin hunden e tyre te piste kudo dhe gjithkund edhepse nuk i pyet kush. Rri e lepij ate kocke qe te kane hedhur dhe qepe! Nuk merr ere nga keto pune ti, budalla plak!

 15. Tabakhonja e Palpoces says:

  Crendesi ka data or Dash Tirona? A e nigjove Ramen ne Shkoder cfare tha per Voltanen per magazinere? Tha se do vej Dashin aty se ai ja ka marre doren magazinave,bile do ta bej Kryemagazinjer te pijeve alkolike,ate detyre bon yll fare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *