VIDEO / Batutat e qytetarit me Ramën: Si Erioni të jenë katër veta në Shqipëri

Kryebashkiaku Erion Veliaj dhe Kryeministrin Edi Rama vizituan ambientet çlodhëse dhe rekreative të këndit të lojërave në Parkun e Madh të Liqenit ku bashkëbiseduan me prindër e gjyshër të cilët janë frekuentues të këtij ambienti.

Por gjatë bashkëbisedimit me ta, nuk munguan edhe batutat mes qytetarëve të pranishëm si dhe kryeministrit Edi Rama sa i përket Erion Veliajt.

Njëri prej tyre i drejtohet Ramës duke i thënë “Si Erioni të jenë katër veta në Shqipëri”.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO / Batutat e qytetarit me Ramën: Si Erioni të jenë katër veta në Shqipëri”

  1. Ina says:

    LALI ERI 👍🏻👍🏻👍🏻💐💐💐

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *