Deputetja “seksi” e PD poston një shkrim “pa dashje”, por s’ndryshon mendje: Majlinda Bregu është bukëshkelur

Deputetja “seksi” e PD ka reaguar pasi shpërndau në faqen e saj në Facebook, shkrimin për vilën e deputetes demokrate Majlinda Bregu, që ‘ndot’ kalanë e Prezës.

Arbjola Halimi ka bërë një sqarim dhe shkruan se e ka shpërndarë këtë shkrim pa dashje, pasi ishte duke e lexuar vetë dhe nuk kishte qëllim ta publikonte.

Por deputetja “seksi” shprehet se nuk i heq asnjë presje qëndrimit të saj kundër Bregut, duke e quajtur bukëshkelur.

Sqarim per mediat. Shkrimin e kam shperndarë pa dashje duke e lexuar dhe nuk paraqitet në murin tim.

Por, që i kam thënë Bukëshkelur pa sy, e keni në mur. Dy ditë më parë”, shkruan Arbjola Halimi, duke iu referuar qendrimit të Bregut për protestën e së shtunës së PD-së.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...