Deputetja “seksi” e PD poston një shkrim “pa dashje”, por s’ndryshon mendje: Majlinda Bregu është bukëshkelur

Deputetja “seksi” e PD ka reaguar pasi shpërndau në faqen e saj në Facebook, shkrimin për vilën e deputetes demokrate Majlinda Bregu, që ‘ndot’ kalanë e Prezës.

Arbjola Halimi ka bërë një sqarim dhe shkruan se e ka shpërndarë këtë shkrim pa dashje, pasi ishte duke e lexuar vetë dhe nuk kishte qëllim ta publikonte.

Por deputetja “seksi” shprehet se nuk i heq asnjë presje qëndrimit të saj kundër Bregut, duke e quajtur bukëshkelur.

Sqarim per mediat. Shkrimin e kam shperndarë pa dashje duke e lexuar dhe nuk paraqitet në murin tim.

Por, që i kam thënë Bukëshkelur pa sy, e keni në mur. Dy ditë më parë”, shkruan Arbjola Halimi, duke iu referuar qendrimit të Bregut për protestën e së shtunës së PD-së.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Deputetja “seksi” e PD poston një shkrim “pa dashje”, por s’ndryshon mendje: Majlinda Bregu është bukëshkelur”

 1. shqip says:

  Pamja flet vete. Me koken me cepa e me xhunga si keto shpellaret , mos prisni njerzellek. E postova pa dashje . Kjo eshte klasike e gjithe pedereve. Kur i hedh ne gjyq per shpifje , keta mbrohen Duke thene se gjoja e Kane lexuar diku . Dhe se Jane opinione . Kjo eshte nga shkolla e Berishes . S’kemi ç’bejme . Te zbresesh ne Tirane ne shek 21 , mire edhe kaq . Dje flinin mbi peme , sot quhen ” deputetja sexi ” .

 2. Preza says:

  O ooooooo Loke eeeeeeee! Heee hej kur fol ti me viene te vjell…!…. po ta thot prezioni i ps ..jo kurr i pd ..aje tu kuptu he burrnesh…?

 3. Ndue Doda . Rreshen. says:

  kesaj i thone deputetja seksi ?!!! ububububuuuu!
  po kesaj akoma i vjen era gjize te fermentume e djathi me krymba te malokes Mirditore qe e rriti !
  po kjo akoma e mban leshin nje pellembe te gjate ke veni e neper sqetlla !
  po mbi te gjitha kjo ka qene e eshte kokra e injorantes ,ne shkoll sja varte kush e te gjithe e tallnin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *