FOTOT/ Rama tregon “Rilindjen” e Razmës në Shkodër

“Me Pedonalen e re të shtrirë në 2500 metra katror dhe me rindërtimin e infrastrukturës pas çlirimit nga kioskat, ndërtimet e zaptimet e paligjshme, Razma me bukuritë e saj fantastike natyrore është shndërruar në një pikë gravitacionale e turizmit malor në Shkodër.

Rilindja Urbane në këtë qendër turistike të Alpeve Shqiptare ka krijuar një potencial të ri edhe për zhvillimin e mëtejshëm të ekonomisë lokale duke krijuar kushte më të favorshme për rritjen e numrit të vizitorëve dhe të investimeve private.

Shumë është bërë por edhe shumë më shumë mbetet ende për të bërë #PërShqipërinëQëDuam 🇦🇱 🇪🇺 me #Shtet 💪#Punë 👍#Mirëqenie 😀”.

Kështu shkruan kryeministri Edi Rama, që ka postuar fotot e mëposhtme.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/razma-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/razma.jpg","attachment_id":"686199"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/razma-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/razma-1.jpg","attachment_id":"686200"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/razma-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/razma-10.jpg","attachment_id":"686201"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/razma-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/razma-2.jpg","attachment_id":"686202"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/razma-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/razma-3.jpg","attachment_id":"686203"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/razma-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/razma-4.jpg","attachment_id":"686204"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/razma-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/razma-6.jpg","attachment_id":"686206"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/razma-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/razma-7.jpg","attachment_id":"686207"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/razma-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/razma-9.jpg","attachment_id":"686209"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/razma-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/razma-8.jpg","attachment_id":"686208"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/razma-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/razma-5.jpg","attachment_id":"686205"}]

3 komente në “FOTOT/ Rama tregon “Rilindjen” e Razmës në Shkodër”

  1. Drejtësia says:

    Kjo është Shqipëria që duam!

  2. Ray says:

    E sbere dot 5 km ne Fier apo Levan. Kandido ne Razme sivjet.

  3. Shqiptar says:

    ajo foto e 11, me stol te thyer, eshte per te hequr syrin e keq?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *