VIDEO/ Blushi publikon spotin anti –Rama: Shihni Shqipërinë që do Rilindja

Ben Blushi ka postuar një video kundër Ramës dhe qeverisë së tij, duke kërkuar nga shqiptarët që të mos votojnë për Ramën.

“Shikojeni dhe shpërndajeni këtë spot qe dëshmon mjerimin, varfërinë, emigrimin, kanabizimin dhe lodhjen e një vendi dhe qytetarëve te tij. Nëse votoni Edi Ramën, Shqipëria nuk do jetë vendi që duam”, shkruan Blushi në postimin që shoqëron videon e tij.

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “VIDEO/ Blushi publikon spotin anti –Rama: Shihni Shqipërinë që do Rilindja”

  1. Maloku says:

    O Ben Bibilushi, po legen ngele gjithe jeten o dite zi

  2. BERISHA LARGOHU 👎 says:

    Blushi eshte shkrimtar injorant, pse nuk tregove edhe punen e mire qe beri Rama? Pastaj Blushi ishte pjese e mazhorances, shqiptar prisni Ben Jesusin sepse po vjen ne pushtet ha ha, Blush you are fucking idiot👎🐖

  3. Faro says:

    Spot idiot dhe mashtrues!
    Mos ky vete ka dhene prova qe s’do kete me te tilla pamje pas “rrezimit” te Rames?

  4. AMY says:

    ti Blush publiko cfare do ti premtosh elektoratit ti, jo cfare ka bere Rama, Rama ka bere aq shume ne pak vite sa ti dhe xhinsi jot i keq nuk i keni menduar kurre, dhe tani nga inate personale, xhelozira, apo qe vte nuk je i afte te besh asgje, te vjedhesh po, shan dhe hedh balte mbi cdo gje te mire qe behet. ti leshko dhe sharlatan nuk ke per te marr vota, dhe i paraprin gjerave duke bere spote per te tjetert kur votuesit e tu presin spotet cfare ti do besh ?

  5. valentina says:

    Ik o ben bythqiri se na degjeneruat ne syte e mbare botes na vjen turp te prezantohemi si SHqipetare neper bote prej jush te degjeneruarit te ashtuquajtur politikane. Ne Amerike dhe ne Europe futen tonelata drogera te forta dhe asnje shtet nuk e masakron popullin e vet sic po beni ju per pushtet dhe per te vjedhur.SHkoni o ju shkerdhefshin SHqipetaret rracen.

  6. genci.d says:

    Blushi nje parazit politik dhe I paafte per ti ofruar dicka Shqiperise.Nga ata qe thone :”Bej si them une e mos bej si bej une.”Te gjithe e kane zene me hashashin por nuk kuptoj se c’pune ju prish?Nje vend i varfer jemi e qe te jetojme do shfrytezojme burimet dhe tregun.Europa ka kerkese per droge dhe job per presha atehere si te veprojme Blushi..Me cfare do jetoje populli, me pensionet e turpit apo rrogat skandaloze (150 000 leke tek fasoni dhe 10 ore pune).Lereni popullin te punoje dhe shikoni mizerjen tuaj qe jetoni ne kurriz te fukarenjeve.Turp per ty dhe mallkim per ne…..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *