VIDEO/ Kur makinën ta “shqyejnë” qentë

Ky është momenti kur disa  qenë rrugësh i heqin parakolpin një makine pasi në të fshihet një mace.

Pamjet e kamerave të sigurisë tregojnë një grup të vogël prej dy ose tre qen që nuhasin tokën dhe rrethojnë veturën.

Sekonda më vonë, më shumë qen mbërrijnë aty dhe sëbashku ata kafshojnë parakolpin e makinës së bardhë duke e hequr fare atë.

Ngjarja ka ndodhur në Kinë.

 

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *