Kthesa gjatë mesnatës, marrëveshja sot? Top Channel: Palët, më afër se kurrë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Pas shumë javësh protestë dhe negociata, duket se më në fund marrëveshja mes palëve është më pranë se kurrë.

Burime shumë të rezervuara jashtë dy kampeve i kanë pohuar Top Channel, se mazhoranca dhe opozita janë më afër se kurrë një marrëveshjeje që kënaq të dyja palët lidhur me pjesëmarrjen e opozitës në zgjedhjet e ardhshme.

Detajet janë ende të panjohura lidhur me këtë dakortësi të mundshme dhe të shumëpritur me ndërmjetësi amerikane.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

1 komente në “Kthesa gjatë mesnatës, marrëveshja sot? Top Channel: Palët, më afër se kurrë”

  1. Aseni says:

    Kurre mos u beft kjo marreveshje e minutes se fundin, qe vetem marreveshje nuk eshte. A nuk ishte e minutes se fundit marreveshje e korrikut, dhe cfare prodhoi, asgje. Keto nuk jane marreveshje nga bindja app leverdia, por nga presioni e si te tilla nuk Jane as bindese dhe as produktive. Me keta burra muti nuk behet politike.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *