Ambasadorja e BE në Tiranë, pas paktit Rama-Basha: Urime! Zgjedhjet e lira, interesi i qytetarëve

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ambasadorja e Bashkimit Evropian ne Tirane, Romana Vlahutin, ka pershendetur sot arritjen e nje marreveshje politike mes dy lidereve te partive me te medha ne vend, Bashes dhe Rames.

“Urime për marrëveshjen e arritur për zgjedhje të lira e të ndershme, ne interesin e te gjithe qytetareve shqiptare”, thuhet ne nje postim ne Twitter nga zyra e BE.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *