Artan Hoxha: Frika nga përgjimet në takimin Rama-Basha dhe kush ua futi, “I gjati” me “hollandezin”, apo “kardiologu” me “shtangistin”

Gazetari Artan Hoxha ka komentuar takimin e gjatë Rama-Basha dhe frikën e tyre se mund të përgjoheshin.

“Rama vazhdoi takimin e gjate me Bashen ne Pallatin e Kongreseve, aq sa duken sikur kane qene te zhuritur per te biseduar me njeri-tjetrin koke me koke, ne intimitet…

Meta takoi Doktorin te zyra e tij ne katin e 13-te ne kullen e Bashkimit, vetem 50 metra larg Pallatit te Kongreseve….

Eshte koha qe te takohem me kete izraelitin, Yoram Frig, specialist i pergjimeve, qe me ate valixhen ne dore te na thote;

1)- ku dreqin jane cimkat ne zyrat e Metes, qe Rama-Basha nuk pranuan te vazhdonin takimin te kryesia e kuvendit. Per llogari te kujt rregjistrojne ato?!!!

2)- a eshte e vertete qe rrotull zyrave te doktorit vinte verdalle nje paisje pergjimi dhe a mundet kjo paisje ti pergjoje te dy takimet njekohesisht….

3)- a mund ta marrim vesh cila nga dyshet po ia fut njera tjetres, I gjati me Hollandezin, apo Kardiologu me Shtangistin….”, shkruan ai.

REMOTE_ADDR:[]

9 komente në “Artan Hoxha: Frika nga përgjimet në takimin Rama-Basha dhe kush ua futi, “I gjati” me “hollandezin”, apo “kardiologu” me “shtangistin””

 1. Orli says:

  Qe jane te gjithe shkerdhata nuk diskutohet por supershkerdhatat jane shtangisti me kopilin e karaxhicit.

 2. 122 says:

  Or, toc!
  Ata nuk ia fusin asnjehere njeri -tjetrit!
  Ata ia fusin….POPULLIT!
  Pse nuk e thua troc kete te vertete!
  Apo edhe ti ben sikur nuk e di!
  Kalamajte, kur i shohin keto monstra, thone:
  Sa thelle do te na e fusin kete rradhe?????
  Or toc!
  THUAJE TROC!

 3. kalciani says:

  Me vjen keq qe ke filluar te gjeshe cimka gjithandej,kam pershtypjen se je tmerruar dhe shikon komplote dhe pusi ne cdo hap politik.Kjo eshte fobi e cimkave.Munde te jete e vertet ,por nuk eshte thelbesore, i ngjan thjesht romaneve te verdhe koreano verior.Nuk mundet nje gazetar te shkruaj gjithe kohen budallalleqet e baba Takut.Bej dicka ndryshe, boll me spiune e hajduter, me kanabis dhe aparatura etj.Ne se munde te besh vetem kaq, atehere mos dil me neper ekrane, se je bere bajat. Sinqerisht,

 4. I says:

  Ndeshja zhvillohet midis. Moske Athine Beograd – Washington Berlin Bruksel. Shpresojme qe kesaj rradhe te mos fitoj Moska si ne 1941

 5. ''....askush nuk urrehet me shume,se ai qe thote perhere te verteten[Plato]. says:

  nder shekuj dhe ne cdo vend te botes suma e sunitit eshte gjakosur nga ”i gjati” i kristianit,kshq fitues …………..CORAPEKUQI!

  1. Greku i Pontit says:

   “…..askush……..
   Mos e ke fjalen per sumen e gjakosur te zeshkaneve te Pontit?

 6. XXX says:

  ha ha ha ha ha ha
  I love the title. the best. ha ha ha
  I GJATI
  HOLLANDEZI
  KARDIOLOGU
  SHTANGISTI
  ha ha ha ha
  my country is really F-ed up but that’s what makes it my favorite crap

 7. Julius says:

  Asnjeri nuk flet per faktorin e jashtem SHBA Rusi BE qe eshte percaktues per fatet e ketij populli te mjere, por per shkerdhatat buratino te fuqive te mesiperme

 8. Korab says:

  Se ky Artani është burre me i mirë. Shumë e ka nxjerre llapen. Ndonjē dite kur…. hahahaha!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *