Ben Blushi, ironi me Bashën: Urime Luli, u nise të zëvendësoje Saliun, zëvendësove Nikon. Sot dukesh si zëvendësi i Ramës

Ben Blushi ka ironizuar marrëveshjen e arritur mes Ramës e Lulzim Bashës.

“Është kënaqësi që PD dhe aleatët u kthyen në zgjedhje pasi ky vendim jep më shumë garanci për njohjen e zgjedhjeve.

Megjithatë nëse kanë qëndruar në cadër vetëm për të shtyrë zgjedhjet atëherë kjo sakrificë nuk ja ka vlejtur.

Zgjedhjet janë më të mira jo vetëm kur ka më shumë parti,por kur ka më shumë standart.

Sidoqoftë një pikë e marrëveshjes duket sikur ka hyrë ne fuqi që dje: Luli sot duket si zëvendekryeministër i Edit.

Urime Luli! U nise të zëvendësoje Saliun, zëvendësove Nikon”, shkruan Blushi.

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “Ben Blushi, ironi me Bashën: Urime Luli, u nise të zëvendësoje Saliun, zëvendësove Nikon. Sot dukesh si zëvendësi i Ramës”

 1. Beni paraplegjik says:

  Ik ore bajge. Çfare do ti, apo te ngresh karrieren tende te qelbur politike mbi fatkeqesine e vendit dhe popullit Shqiptar.

 2. Populli says:

  Asnjë deputet nuk do marrësh por asnjë ta dish.Mizerje

 3. nn says:

  hahahahahaah……………… o dysh, me kete qe ke thene je Njesh

 4. Xen deledashi says:

  Te thashe more mavri, si Dritan Prifti ke per te perfunduar

 5. shaqo says:

  I shkreti ti, vdiqe per tu bere njecik magazinier.

 6. Beni says:

  BB u nis te zevendesonte LB per Republiken e Re, por po zendeson Kaubojsin si opozitar i flakte i Ri-Liri-ndjes. Suksese ne jete BB dhe mos harro te hash persheshin e FN ( Jo bankat e shkollave si dikur kur ishe Minister i Arsimit te pakorruptum )

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *