Mbyllet zyrtarisht çadra pas 3 muajsh, Basha: Rrëzuam Republikën e vjetër, marshojmë drejt fitores

Pas tre muajsh qëndresë çadra e PD-së u mbyll sot me nisjen e fjales se kreut te PD-se, Lulzim Bashes.Ai tha sot pas arritjes se marreveshjes se tashme demokratet mashtrojne drejt fitores.

Sot, ju dhe ne jemi e ardhmja e Shqiperise Europiane”, tha Basha. “Per 90 dite qendruat stoike perballe krimit dhe shantazhit. Ajo qe ju ndezet eshte flaka e shpreses. Kauza jone ishte e drejte dhe qendresa epike”, tha Basha.

Kjo levizje rrezoi sot muret e mykura te Republikes se Vjeter. Muret e keshtjelles se mykur te Republikes se Vjeter rane vetem prej qendreses suaj. Askush nuk ju trembi dot. Askush nuk na kthen dot ne rrugen qe kemi nisur.

90 dite dhe Shqiperia tashme nuk eshte sic ishte me pare. Por 37 ditet e ardhshme kjo levizje nuk do te ulet, nuk do te shperndahet, por do te marshoje ne cdo cep te Shqiperise”, tha Basha.

REMOTE_ADDR:[]

9 komente në “Mbyllet zyrtarisht çadra pas 3 muajsh, Basha: Rrëzuam Republikën e vjetër, marshojmë drejt fitores”

  1. Shkelzen pederasti says:

   Mire mo mire po ate Nik Spahiun me xhel ku ma le. Si gjendet me nishani

 1. DETARI [email protected] says:

  hallall buken e misrit……………………………………………………………

 2. xaxaxaxaxaxa says:

  Bravo e mbylle Republiken e vjeter dhe nise nje te re me……………..Ramen kryeminister hahahahhahahahhahahahha 😀

 3. kaqi i zi says:

  marrsho drejt burgut,viva vetingu

 4. Haha says:

  Prit dhe pas vetingut. ..

 5. Andi says:

  😂😂😂😂😂

 6. Apo jo? says:

  E moret vesh marreveshjen:
  Luli shpeton nga vettingu, Sales do i thote qe shpetoi por do t’ia fusi se s’eshte e vertete.
  Meta do rri me zemer te ngrire se nuk di cdo behet me te e mund te shantazhohet kollaj.
  Perfundimi: Rrofte Edi Rama, ia futi per pak te gjitheve, ndoshta edhe Lulit.

 7. shqip says:

  Ne kqz vendosni Ristanin . Pastaj e ka rradhen Rama te ngreje nje çader .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *