REAGIMET/ Aleatët e Bashës e falenderojnë për Marrëveshjen, LSI dhe Berisha ende s’kanë folur

Aleatët e vegjël të PD, Duka Ndoka e Mediu e kanë përshëndetur Marrëveshjen mes Ramës e Bashës duke e konsideruar atë një sukses.

Ende nuk ka ndonjë reagim nga Sali Berisha dhe Ilir Meta. Ndërkohë janë shfaqur zërat e parë kritikë brenda PD për atë.

Blogu Citynews, i afërt me PD e quan Marrëveshjen të vonuar dhe humbëse për PD, duke i kujtuar Bashës se mund ta arrinte atë kur e ofruan evropianët dhe të fitonte më shumë.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “REAGIMET/ Aleatët e Bashës e falenderojnë për Marrëveshjen, LSI dhe Berisha ende s’kanë folur”

  1. shqip says:

    Ndoka , Mediu , Duka , Shehi , e ndonje sorre , Jane fituesit e vertete te marrveshjes . Veç e veç , te gjithe me nje qese , ata nuk hynin kurre ne kuvend . E siguruan edhe nje kater vjeçare gjume . Parazite derdymene qe s’dine te bejne nje gje . Edhe kur flasin per politike , duket sikur bejne muhabet ke klubi lagjes . Megjithese pas kesaj qe ndodhi , Shqiperia mbetet nje fshat i madh , ” pa udhe e pa krye ” . Kurse ne jemi dele qe kullosim kuturu . Çfare mjerimi shpirteror . Edhe nje Here , kushtetuta u be kashte e koqe . Po jush na siguron qe heren tjerer, opozita e radhes nuk do ngreje nje QADER , si i thote Baftjari . Nejse, ne do shkojme ne Europe .

  2. Ivan i madh says:

    Ku eshte kufoma e dyte e bandes lsi Vasili qe die pa u bere takimi doli me nje here ne mbeshtetje te bandes dhe ortakeve te tyre PD. Apo konia e lsi Vasili si konia Lulushe e PD presin urdherat e pronareve Like dhe Berisha qe i bejne te gjitha levizjet e penjeve te ketyre kukllave te komedive teatrele greke per femije. Me sa duket ketyre mbetjeve te Lis i erdhi e pa pritur dhe se besonin se do beheshe ndonje marveshje edhe pse e dinin se aty si fryme qendronte xhebraili Amerike qe i qendronte mbi koke si shpata e Demokleut .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *