VIDEO/ Pasagjeri hyn në urban në Tiranë dhe i vjedh portofolin shoferit

Jo vetëm qytetarët, por edhe shoferët e urbanëve mund të bien pre e grabitjeve.

Pak ditë më parë një qytetar u fut në mes të ditës në urban, futi dorën në xhaketën e shoferit dhe i vodhi portofolin.

Në videon e publikuar nga JOQ, shihet qartë se personi merr portofolin nga xhupi i shoferit pa kurrfarë shqetësimi. Ai priti disa momente brenda për të shuar dyshimet, deri kur mendoi se mund të largohej i sigurt.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...