VIDEO/ Pasagjeri hyn në urban në Tiranë dhe i vjedh portofolin shoferit

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Jo vetëm qytetarët, por edhe shoferët e urbanëve mund të bien pre e grabitjeve.

Pak ditë më parë një qytetar u fut në mes të ditës në urban, futi dorën në xhaketën e shoferit dhe i vodhi portofolin.

Në videon e publikuar nga JOQ, shihet qartë se personi merr portofolin nga xhupi i shoferit pa kurrfarë shqetësimi. Ai priti disa momente brenda për të shuar dyshimet, deri kur mendoi se mund të largohej i sigurt.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

3 komente në “VIDEO/ Pasagjeri hyn në urban në Tiranë dhe i vjedh portofolin shoferit”

  1. vlonjati says:

    kush e njef kete fytyre, te shkruaj emrin qe ta mesojne te gjithe kush eshte hajduti

  2. babo says:

    Per keto raste duhet ligji qe zbaton ISIS – prerja dores.

  3. Paqesori says:

    Dhe thone qe vjedhin sepse nuk kane te hane…qenka si derr i majme !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *