Zbardhet marrëveshja, flet kritikja e Bashës në PD. Topalli: Interesante, hyrja në zgjedhje ajo që doja…!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Lulzim Basha dhe Edi Rama njohën deputetët me marrëveshjen e arritur pas mesnate rreth orës 17:00, dy orë pasi kishin diskutuar për modalitetet tek Pallati i Kongreseve për 5 orë.

Ndërsa marrëveshja u zbardh edhe në media, rreth saj ka folur edhe zëri kritik brenda Partisë Demokratike, Jozefina Topalli.

E cila ka qene me te vertet e kursyer ne deklarata, por qe me nje fjali ka shprehur vleresimin e saj, duke thene se u arrit ajo qe donte dhe kjo ishte pjesemarrja ne zgjedhjet parlamentare e opozites.

E pyetur nga mediat deputetja Jozefina Topalli, njeheresh ish kryetare e Kuvendit dhe ish nenkryetare e PD ka deklaruar se “marreveshja është interesante. Hyrja ne zgjedhje ajo qe doja”

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *