Batuta/ Rama: Se do vinte dita të bëja rolin e Romeos me Lulin, këtë nuk e mendoja kurrë…

Kryeministri Edi Rama ishte sot në Korçë ku zhvilloi një takim me gratë.

Edhe në këtë aktivitet, kreu i qeverisë nuk i kurseu batutat.

Teksa fliste për marrëveshjen me kreun e opozitës Basha, kryeministri përdori një batutë që shkaktoi të qeshura, në lidhje me negociatat e vështira.

Se do vinte dita të bëja rolin e Romeos me Lulin, këtë nuk e mendoja kurrë…”, tha Rama duke shkaktuar të qeshura mes të pranishmeve.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Batuta/ Rama: Se do vinte dita të bëja rolin e Romeos me Lulin, këtë nuk e mendoja kurrë…”

 1. Plaku Xhuxhumaku says:

  O Palluqe, perse genjen, ti ishe Zhulieta me Paliçeta, Romeo ishte Luli.

 2. 21 janari says:

  Qesh qesh se na e bere vrasesin e 21 janarit baskekryetar.

 3. Wendy B says:

  A thua dhe fundin do ta keni te njejte si Romeo e Juliet, qe te marri nje dite dhe ky popull fryme rehat.

 4. 25 Qershori says:

  Mere shtruar o 21Janari,se nuk i harron Rama aq kollaj,se dhe vet Ramen e cuan ne buze te varrit, barbaret e saliut. Prandaj dale dale se punet e mira behen avash avash,skan par gje akoma barbaret.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *