BATUTAT/ Rama: Më rrinin sytë te Zamira Kita, por s’u afruam derisa…

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në Korçë, ku ka zhvilluar një takim me gratë dhe vajzat e këtij qyteti.

Gjatë fjalës së tij, ai ka kërkuar në skenë Zamira Kitën, drejtoreshën e Teatrit të Korçës, me të cilën ka shkëmbyer disa batuta.

“Kthehu këtej të të shohin këta që skuqesh“, i tha ai.

Rama vijoi me një tjetër batutë:

“Kjo është korçarja e parë që unë kam njohur në jetë.

Unë duke qenë më i gjatë shikoja vajza që ishin më larg meje, më rrinin sytë te Zamira por asnjëherë nuk u afruam derisa na afroi Partia Socialiste”.

REMOTE_ADDR:[]

8 komente në “BATUTAT/ Rama: Më rrinin sytë te Zamira Kita, por s’u afruam derisa…”

 1. Plaku Xhuxhumaku says:

  Pse genjen or ti, ty te rrinin syte neper djelmosha, vajzat ne ate kohe qe flet ti nuk i perfillje, se ato s’kishin me cfare te te krruanin.

  1. nn says:

   po cfare flet more plakush xhuxhumakush – ai atehere i kishte syte tek nje nga gocat me te bukura te Tiranes……….

   1. Plaku Xhuxhumaku says:

    Po per Ardian Klosin, ndjese paste meqe ra fjala, ke degjuar gje ti nn?

    1. qazimi says:

     Plaku: njeri i piste je!

 2. Xhaj .idhari says:

  O plak xhuxhumak! Po qe se je vertet plak,pyet gruan se ajo e di me mire, ama po je i ri e na hiqesh si xhaje,pyet mamin se ta tregon ajo.

  1. Plaku Xhuxhumaku says:

   Ti me duket nuk ke nevoje te pyesesh njeri se e ditke vetë.

  2. Plaku Xhuxhumaku says:

   Ti or bole s’ke nevoje te pyesesh njeri se e ditke vete.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *