FOTOT/ Bella këtë radhë tregon…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Bella Hadid është vënë sërish në qendër të vëmendjes së mediave, ndërsa ndodhet në Kanë për Festivalin e Filmit.

Modelja e njohur është fotografuar me një bluzë poshtë së cilës nuk kishte reçipeta dhe i dukej gjoksi.

Ndërsa një ditë më parë, ajo kishte treguar të brendshmet në tapetin e kuq.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bella-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bella-11.jpg","attachment_id":"687807"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bella-1-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bella-1-2.jpg","attachment_id":"687808"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bella-2-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bella-2-2.jpg","attachment_id":"687809"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bella-3-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bella-3-2.jpg","attachment_id":"687810"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bella-4-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bella-4-2.jpg","attachment_id":"687811"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bella-5-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bella-5-2.jpg","attachment_id":"687812"}]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *