Monika Kryemadhi pas marrëveshjes Rama-Basha: Tani loja bëhet më e bukur…

Monika Kryemadhi e ka quajtur si ‘lojën’ më të bukur fazën pas marrëveshjes Rama-Basha dhe krijimit të një qeverie teknike.

Ndryshe nga kreu i LSI Petrit Vasili që shprehu rezerva për shkak të ndalimit të koalicioneve, duke iu referuar zgjedhjeve dhe fushatës elektorale, Kryemadhi thotë se tani që të gjithë lojtarët janë në fushë, legjitimiteti i zgjedhjeve do të ravijëzojë LSI-në forcë të parë.

Ajo thekson se tashmë motorët janë ndezur.

Mirëmëngjes miq! ☀️

Sot Shqipëria është më e qetë! 🙂🙂

Tashmë loja do bëhet më e bukur sepse të gjithë lojtarët janë në fushë. Legjitimiteti i zgjedhjeve do ravijëzojë LSI forcë të parë, e cila iu jep shansin shqiptarëve për më shumë punë, më shumë arsim, më shumë mirëqënie. Motorrët janë ndezur! Ne nuk ndalemi më në rrugën tonë për t’iu dhënë shansin të gjithë shqiptarëve e jo vetëm një grushti të vogël.🙂🙂“, shprehet ajo.

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “Monika Kryemadhi pas marrëveshjes Rama-Basha: Tani loja bëhet më e bukur…”

 1. Xen deledashi says:

  shko moj grabitqare

 2. Adrenalin says:

  Trapin, do të merni 4 deputet.

 3. BB says:

  Akoma ne batakcilleqe e ke mendjen moj zonje. Forcat politike maten nga elektorati dhe jo nga mizat qe i qepen gomarit apo elefantit.

 4. trojani says:

  Ah moj shqiperi e mjera ne duar te kujt ke rene !!!???
  Te maresh mesime nga lsi e monikes !!!!

  1. marsida ke pallati pa drita says:

   mos e shani…e boni ripjellja zonje te pare..kini pak respekt per presidenten

 5. kombi says:

  KJO KUNGULLESHKA I DIN TE GJITHA , DT 25 QERSHOR NUK ESHTE LARG , DO TE QESHIM NE MBAS ZGJEDHJEVE.

 6. rraka says:

  Po shtet nuk do ti????? hajdutet nuk duan shtet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *