FOTO LAJM/ Një “vepër arti” në Shkodrën e Voltanës!

Kjo foto është bërë paraditen e sotme në Shkodër.

Foto është postuar nga ana e Ditmir Bushatit, që ironizon kryebashkiaken Voltana Ademi për plehrat që kanë pushtuar qytetin.

Madje, dhe në zonat më të populluara, siç është pedonalja e qytetit.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “FOTO LAJM/ Një “vepër arti” në Shkodrën e Voltanës!”

 1. Adi says:

  Jo per te mbrojtur Voltanem se nuk e meriton po keta legenat te shohin njehere Durresin “e gjushit” pastaj te hapin gojen

 2. kombi says:

  Ha ha ha KRYEVEPRA E FUNDIT E VOLTANES !!!!

 3. The Punisher says:

  Si eshte Voltana, e dime te gjithe. Cfare t´i bejme atij shahistit qe merret me batuta, ate thuaj. Gjithsesi, behuni gati, shtrengoni mollaqet , do befasoheni nga rezultati i zgjedhjeve.

 4. shkodrani says:

  Shka je tue thane bre Ditmir. Po Vojtanen se kina per me heq plehun bre burre. Ajo as ne shpine e vet si heq plenat se ka burrin per kete pune.
  Voltanen e kina vec me sha qeverin e Edin e gjat, e at pune e ka ba bajagi fort mire.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *