Partizani mbyll përgatitjet për takimin me Korabin

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Partizani ka dhënë fund sot përgatitjeve për takimin e radhës ndaj Korabit.

Seanca e fundit është zhvilluar sot në orën 14:00 në kompleksin “Internacional Tirana” të Pezës.

Traineri Starova dhe stafi teknik kanë testuar për të fundit herë edhe gjendjen e grupit.

Në përfundim të seancës ekipi është akomoduar në hotel ” Vila Park” ku qëndron i grumbulluar.

Takimi Partizani – Korabi i vlefshëm për javën e 35 -të të kampionatit do të luhet ditën e diel në orën 17:30 në stadiumin ” Selman Stërmasi “.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *