Partizani publikon çmimin e biletave për ndeshjen me Korabin

Klubi i Partizanit ka publikuar cmimin e biletave per sfiden e neserme kunder skuadres se Korabit.

Permes nje postimi ne faqen zyrtare, klubi i kuq shkruan se biletat per ndeshjen me Korabin do te dalin neser nga ora 09:00, dhe gjenden prane pikes se shitjes se stadiumit “Selman Stermsi”.

Takimi mes Partizanit dhe Korabit do te zhvillohet ne oren 17:30.

Postimi i Partizanit.

INFORMACION për ÇMIMET E BILETAVE FK PARTIZANI – KF KORABI
Të Dielën luajmë ndeshjen e fundit të sezonit në shtëpi.

Çmimet e biletave në Tribunat respektive të stadiumit “Selman Stërmasi” do te jenë:

Biletat në Tribunat A1,A2 dhe B1,B2 do të kushtojnë 500 Lek

Biletat në Tribunat C,D1,E,F,G, dhe H do të kushtojnë 200 Lek

Tifozeria kuqe do të ketë në dispozicion Tribunat A1,A2,B1, B2,C1,C2,D1,E,F,G1,G2

Tifozeria mike nga Peshkopia do të ketë në dispozicion Tribunat H1,H2

Biletat do të dalin ditën e Diel ora 09:00 pranë pikës së shitjes, në stadiumin “Selman Stërmasi”.

#PërjetMeTyPartizan

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *