VIDEO/ Berberi që përdor zjarrin për stilimin e flokëve

Për një berber në Kairo, të luash me zjarrin nuk është thjesht një shprehje, Mohamed Hanafy, përdor flakë për të drejtuar dhe bërë modele flokësh.

Berberi që gjithmonë ka kuriozitet të përdorë teknikat më të reja, kishte parë në YouTube një berber në Pakistan ta bënte një gjë të tillë dhe menjëherë i kishte lindur dëshira të bënte të njëjtën gjë.

Ai kishte hezituar në fillim por është i bindur që për disa lloje flokësh, sidomos kur janë më të dendura metoda me zjarr është më efektive.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *