Kryemadhi dhe Meta po planifikojnë dasmë? Monika: Mund t’ja jap shansin Presidentit

Bashkeshortja e Presidentit te zgjedhur Ilir Meta, Monika Kryemadhi ka postuar nje video ne rrjetet sociale me disa momente nga nje dasme ku Meta ka qene i ftuar dhe kercimi i tij thote se e ka bere xheloze, teksa paralajmeron se çifti mund te kete ne planet e tyre te bejne edhe nje dasme se shpejti.

Ja statusi i plote i Monika Kryemadhit:

Thonë që dasmat në ditë me shi jane me bereqet.

Këtij çifti të ri, bashkë me Ilir Metën, i uroj edhe unë të trashëgohet.Afrimit nga Zall Bastari dhe nuses së tij i uroj të jenë përherë të lumtur bashkë.

Por meqë nuk kam bërë dasëm vetë, dhe u ndjeva pak “xheloze” për kërcimin e Ilirit, them t’ia jap shansin të kërcejë edhe me mua, nëse bëjme edhe ne një dasëm tradicionale.


18617048_191632168026007_6545818587632762880_n by revistaime

REMOTE_ADDR:[]

12 komente në “Kryemadhi dhe Meta po planifikojnë dasmë? Monika: Mund t’ja jap shansin Presidentit”

 1. cold comfort says:

  Me mire te martoheshe me Meron se Meten.

  1. arusha says:

   O Tema, na jepni nje parlajmerim para se te hapim lajme te tilla, qe te marrim nje legen per te vjellur.

 2. jani says:

  Per vota ju te dy edhe ne synetlliqe shkoni.

 3. inf says:

  nuk ka faj do dasma aheng tallava met çepani met blloku met hajni met drrasa met shtangisti
  posi posi do valle te djegi sepse dusheket i ka plot me Euro +Dollar met shiniku met harbuti
  si jo do monka te tundi bythet nuk pjerrdh kjo per njeri Miliarda Para kjameti i madh vishu zhvishu
  kasapane nga te kater nahit
  metja çepanit nji rrrot maloku nji fshatar qe eshte rrit me gjize e bytha pulet ky lamash
  qe i nxorri te zinjte e ullirit kombit ALBANIA + ME SALI GERRDECIN
  ik mete ik mone ik o klluf i ndyre o pis milet o rrogoz
  ke debolese SALIH BERR BERRISHIN TI SI JO SE AIJA TE BERI MILIARR DERR O DERRI CEPANIT
  PTYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY FARE E NYTE PTYYYYYYYYYYYYYY ARMIK I KOMBIT TI DHE SALI ZEZA

 4. tfgs1 says:

  plehra arabesh edhe shqipen nuk dine te shkruajne…………. [dhe] pas presjes[,]…!!!!

 5. Leprisja says:

  Akoma po i lepiheni metes ju te temes!!!

 6. meti says:

  … Po flasin “PERCARE” sepsre i ka terbuar LEKU i piset dhe mashtrimet qe i kane bere popullit VOTUES …

 7. Paqesori says:

  I ka hyre vetja ne qejf kesaj….I paska levis truni vogel…mblidhe kallaballekun gruje. Sa i hedh paret rrugeve , bej nje gje per se mbari dhe lere dasmen tende se tu be vajza per tu martuar !

 8. kozmo says:

  CILIT I INTERESON DESHIRAT PRIVATE , QE KA KJO IIDIOTE ????????????????????????????????????

 9. Pp se lirohesh says:

  Po tamam ka ra leku ne dor te katunarit edhe keshtuqe mire e ke ti motra, ca halli kan shqiptaret e cfare halli ke ti.

 10. Rrema says:

  Po shikoja per ndonje koment pozitiv por as edhe nje nuk kishte, me duket keq puna e votave kete rradh, por nqse do mar aq deputet sa miri vjet i duher 5 fishi i eurove qe ka harxhuar keto 8 vjet

 11. Iliri says:

  Derisa populli te jet fukara dhe te ket akoma nivel te tjll ekonomik, pra vota te kushtoj 2000 lek , keshtu dasmash do shohim per shume vjet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *