Kryemadhi dhe Meta po planifikojnë dasmë? Monika: Mund t’ja jap shansin Presidentit

Bashkeshortja e Presidentit te zgjedhur Ilir Meta, Monika Kryemadhi ka postuar nje video ne rrjetet sociale me disa momente nga nje dasme ku Meta ka qene i ftuar dhe kercimi i tij thote se e ka bere xheloze, teksa paralajmeron se çifti mund te kete ne planet e tyre te bejne edhe nje dasme se shpejti.

Ja statusi i plote i Monika Kryemadhit:

Thonë që dasmat në ditë me shi jane me bereqet.

Këtij çifti të ri, bashkë me Ilir Metën, i uroj edhe unë të trashëgohet.Afrimit nga Zall Bastari dhe nuses së tij i uroj të jenë përherë të lumtur bashkë.

Por meqë nuk kam bërë dasëm vetë, dhe u ndjeva pak “xheloze” për kërcimin e Ilirit, them t’ia jap shansin të kërcejë edhe me mua, nëse bëjme edhe ne një dasëm tradicionale.


18617048_191632168026007_6545818587632762880_n by revistaime

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...