Nexhmedin Spahiu në një debat në Serbi kalon në ekstazë mediat në Beograd: Edi Rama merr drogë…!

Analisti politik, Nexhmedin Spahiu, ditë më parë mori pjesë në një debat në televizionin shtetëror të Serbisë, RTS, ku u përball me ministrin serb të Punëve të Jashtme, Ivica Dacic.

Aty u fol rreth deklaratave të Kryeministrit shqiptar Edi Rama, i cili kishte thënë se Kosova dhe Shqipëria duhet të bashkohen nëse nuk pranohen në Bashkimin Europian.

Gjatë diskutimit, analisti Nexhmedin Spahiu nga Kosova tha se deklarata e Edi Ramës për bashkimin e Kosovës dhe Shqipërisë është dhënë nën ndikimin e drogës.

Këto akuza, të cilat bënë bujë në mediumet dhe gazetat serbe, Spahiu i bëri në RTS televizionin shtetëror serb te cilin e kishte bombarduar NATO për propagandë anti njerëzore në vitin 1999, raporton gazetametro.com.

Debatin e mbajtur në transmetuesin publik serb mund ta ndiqni në videon më poshtë, prej minutës 32:40.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/Nexhmedin-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/Nexhmedin.jpg","attachment_id":"689126"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/nexhi-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/nexhi.jpg","attachment_id":"689128"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/nexhi-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/nexhi-1.jpg","attachment_id":"689129"}]

61 komente në “Nexhmedin Spahiu në një debat në Serbi kalon në ekstazë mediat në Beograd: Edi Rama merr drogë…!”

 1. Robi says:

  Sa me te forte ta thosh mbi Edi Ramen, aq me shume do paguhej. Ky e ndjen veten arab, prandaj nuk ja kercet fare per trojet shqiptare dhe popullin e ketyre trojeve.

  1. O.Pamuk: muslimonet shqipfoles jane vazhdimi i identitetit turk ne Evrope..... says:

   nje pergjigje bindese per Corapekuqin se: ”nexhmedinet” apo ”hasanet” shqipfoles jane turq dhe se kurre nuk kane per tu bere shqiptare…………………..bishti i qenit bisht qeni mbetet!
   dhe ta kuptojne mire disa te tredhur[atheoi] si corapekuqi,ngjela ,majko apo ndonje tjeter:
   turku mbetet turk!

   1. O.Pamuk: muslimonet shqipfoles jane vazhdimi i identitetit turk ne Evrope..... says:

    YPOKRITA SUNITOKOMENTUES: Pranoni[po dhe se pranuat,st’arxidia mas] JOSHQIPTARINE tuaj dhe lerini pordhet me rigone per gjoja sherbetore ”serbe” ,”ruse” etj.
    TURQELIA juaj duket paster ne cdo aspekt te jetes brenda dhe jashte Shqiperise,kjo eshte ADN juaj,kjo eshte fytira juaj turkoshake,kjo eshte besa[te pabese] juaj.
    Mua nuk me shqeteson fakti se jeni turq[fundja eshte e drejta juaj te mos mohoni origjinen] por te tredhurit[atheoi] kristiane qe u konsiderojne ”birazere” ,”shqiptare” etj!!!!

    1. Dyrrahu says:

     Nexhmedin Spahiu, eshte fytyra me e urryer shqiptare. Kushtimisht po them shqiptare sepse kam nje bindje se ai njeri nuk eshte shqiptar.
     Ai njeri, nese mund ta quaj te tille, duhet te merret dhe te punohet ashtu qe me kurre mos te hape goje qeni.
     Pjelle bastarde eshte tradhetari.
     Nese qane dajaku per dikend atehere ai dikush eshte Nexhmedin Spahiu.

    2. Mbreti says:

     Qe Nexhelkodin Spahovo eshte shkavell , kete e dijme. Por qe Greket jan jevgje Anadolli dhe se Shqiptaret janme te bukur se Greket e rracosur ngjashem me Bretkocat kete e dijne gjith Europa! Shqiptareve as te Thembrat nuk u veni mire GalataGreke !

    3. e di si eshte puna says:

     Nexhmedinet dhe Pisoglendet Pamuk (tgfs), jane dy ane te se njejtes medalje!!!
     Njeri bir kurve e tjetri bir putane 😛

  2. Kapit Tupalla says:

   Mos i ofendo arabët. Ky është një psikopat me etni serbe !
   Edhe pse psikopat, paratë i ka ënda fort!

   1. e di ti says:

    Nexhmedin Spahiu eshte Kastriot Myftari i Kosoves 😀 😀 😀

 2. Geri NYC says:

  Ky eshte autori dhe promotori i “Kombit Kosovar”,cfare mund te presesh tjeter nga ky idiot!

 3. capi dhia says:

  Asgje e vecante nga Beogradi, perkundrazi perputhje vleresimesh te NEXHMEDINIT me ato te Berishes, Bashes, Karshnik Spahiut, Mediut, Dukes krimit, Jevgut te PBDNJ etj., harova gojeshtremberin, etj. Kjo eshte Loja, dhe pavaresisht cfare thote me dashuri Ngjela per popullin dhe Shqiperine, dite muti shpejt mund te vine. Neser eshte nje dite prove e madhe.

 4. shushica says:

  Mbeturinat a Miloshevicit paguhen ne Beograd ,por ka edhe ne Tirane….Berisha

 5. Aureli says:

  Hapni syte more koqevar te ndershem qe elita juaj e bythes jane serbo dashes e mos hani mut me ne te shqiperise

  1. Koqevar Krasniqi says:

   Aurel Karucoidi, ty edhe nexhemdin al spahiuyt ……..veq kina , india….edhe krejt tjert taqifshin maminnegjiks.

 6. Demi says:

  Nuk ka rendesi se kush eshte ky qe e ka thene kete. Kete gje e dine te gjithe edhe nderkombetaret ketu e jashte.
  Nuk eshte aspak nje gje e re qe Edi Rama merr droge. Kete e kane thene te gjithe miqte dhe bashkepunetoret e tij te aferm.
  Ketu eshte idiotlliku i atyre qe votojne per te. Sepse pervecse droges ai nuk ka asnje aftesi tjeter, sepse ka bere ne jete vetem dy aktivitete. Sport dhe Art, dhe tek te dyja ka qene medioker.
  Lere pastaj te flase per ekonomine, industrine, bujqesine, papunesine, largimin e shqiptareve, siguria publike dhe kriminaliteti, keto jane gjuhe e huaj per te.

  1. Pinxho says:

   Uuuuu te marrte muti shalet mo te keqen nena. Po thuaji pak nenes ti kush mik i Shqiperise na e paska thene kete sepse miqte u cane duke arrdhur dhe duke e takuar ate te gjatin. Apo te ka vajtur mendja per ndonje te gjate dhe nuk di c’thua

  2. Edi says:

   O demo te qifte kina te qifte po edhe serbet nejse ti serb je se te Kane qire soj e sorollop serbet

 7. drinni nga Kosova says:

  Ky ishe bashkepunetori I UDB-S, ,Nuk quditem me ket Idiote dhe shizofren, edhe menyren se si flet me koken ulur sikur te ishte fajtore, dhe nuk ka guxim te flet hapur me Dacicin, I udb ka qene dhe akoma eshte ky Nexhmedin serbovici

 8. Aleko says:

  Ky nexhmedini e ka hak te terhiqet zvarre e jo Arbana Xharra qe lufton per nje kosove dinjitoze europiane ne lufte me ca militant islamik qeduan te kunderten.ne kete kategori futet dhe ky edepses…phu fare e keqe…tu shofte soji…

  1. KORÇARI says:

   O vëlla, po PIKËRISHT ky MBETURINA speciale e TURKO MONGOLËVE është ai që sulmon Arbana.
   KËTA QENTË TURKO MONGOLË DUHEN HEQUR ZVARRË NËPËR RRUGË, KËTA JANË ANTISHQIPTARËT MË TË EGËR, KY KOKËLOQJA ËSHTË IDEATORI I KOMBIT KOSOVAR KY LEGEN DUHET PLASUR NË BURG NË QELI DUHET TË JETË ME ZEZAKË 30 cm. QË KANË MARË VIAGRA.
   KY ËSHTË LUMI I FEKALEVE.

 9. LORA says:

  Falnderim Kryeministrit te shqiptareve qe nuk pjerdh per nexhmedin-er dhe sherbimet e tyre eunuke tek armiqte historike te Shqiperise.
  Soji gjakprishur I nexhmedin-ve nuk ka per te sosur ,per aq kohe sa ne do te pranmojme te afektohemi nga
  mut-produkti I tyre.
  Injorimi total eshte ilaci I vetem per ngordhjen perfundimtare.

 10. Adrian says:

  Kta jane funderrinat, te shiturit. Njerez qe per pak zhurme karriere shkelin çfardolloj morali.

  E çuditëshme si zerat a Beogradid refletojne frymen e extremisteve te selise PD.

 11. rrema says:

  PO çte lidh ty me ne shqiptaret , o te shkerdhefsha rracen , çfar ke ti me kryeministrin ton o jashteqitje serbe , shko qiu ne byth ne beograt se ju nuk ju lidh gje me kte vend , zotin RAMA e kan sgjedhur 1 milion shqiptare te te shkerdhefsha farefisin , si ofendon ti nje komb o bythqir nese nuk do ti te bashkohesh me shqiprin shko pallou ne beograt o antishqiptar dhe agjent i serbit.^, se dhe ne sna rruhet fare pet ty e berat buzhalat e kosoves , kurvat dhe jashteqitjet e kombit ton.

 12. Fatosi-kosove says:

  Nexhmedin spahiu eshte i deshmuar si proserb,kete nuk e ka fshehur kurre dhe vet fakti se ministri serb pranon te jete me te ne nje emision te bind se ai vuan shume per ish jugosllavin e veqmas per serbine dhe nuk eshte i vetmi mjerisht,une nuk dyshoi se kete deklarate nuk e ka bere edhe per ti bere qevin serbise dhe dyshes kryetare te PD-s,sali berishes e lul bashes te cilet keshtu kan deklaruar edhe para spahi shkaut dhe serbia kloi ne ekstaze nga qefi se paska akoma ne shqiperi parti qe vuan per serbine,pasi ne kosove kishte,ka e ndoshta edeh do te kete sepse nuk e kane perjetuar asnje masaker ne familje,kurse martesat e perzime i kishin si privilegj,prandaj eshte normale qe soji i spahiut vuane per shkinine por edhe drogen qe dikur e kishin si biznes te lire ne lazarat.

 13. Fidani says:

  Po kjo eshte gjeja me rutine more.Jo shqiptaret,po dhe zelandezet e kilianet e dine se ai merr kokaine.Ju qe e mroni me kaq zell,i thoni te beje testin dhe tu mbylle gojen te gjitheve.Eshte e thjeshte kjo pune.

  1. €piriiiiii says:

   Te Gjith ju që dini e flisni se Çbën E.Rama Mos Vallë i Mbani Pishtarin Ramës….. Mos vallë e Dini sa Pallon dhe kë Pallon Rama….. o Qurravecëëëë o Nexhmedina e Spahira Turq Kurrrrr nuk duhet te hidhni posht Njeriun tuaj dhe të beni Mik boten e armikun jo e jo. Shkoni fshini bycen me mut dhe mos u merrin me llogje

 14. mateo says:

  Ky turkoshaku N.Spahiu njelloj si bajga tjeter B.Buzhala jane agjente te UDB-serbe dhe paguhen per te shpifur kunder “Shiperise”!

  1. undefined says:

   Shpifje quhet kur thua nje te paqene apo jo te vertete. Fakti qe e njohin gjithe shqiptaret eshte i rende,i turpshem,hipokrit dhe alabak por vetem nje kosovar ose Koqevar mund te deklarohet per kryeministrin shqiptar ne token serbe.
   Nostalgjia e kosovarve ndaj serbit e ngjashme me ate te shqiptareve ndaj turqve.
   Pra, turqit dhe serbet jane byrazere sekrete te kosovarve dhe kjo nuk eshte shpifje.

   1. Peza says:

    Kush eshte e verteta ketu o “undefined” kelysh serbi?
    Dihet zyrtarisht se ne ish Jugosllavi 1 ne cdo 3 spiune te UDB-se ishin shqiptare,prandaj nuk eshte cudi qe si ky Spahiu turkoshak edhe ti unde dende jeni armiq te Shqiperise!
    ky Spahiu duhet cuar ne gjyq per shpifje boterisht dhe atje ta vertetoje shpifjen e tij se sa eshte e vertete!
    Jo me kot edhe nazistet hitleriane formuan me kosovare divizionin nazist “Scanderbeg” ,sepse e njihnin genin antishqiptar te tyre!
    Prandaj klika Tito-Rankovic ka bere shume mire qe i vrau e internoi me mijra kosovare!
    Jane nje rrace e poshter qe edhe sot vjellin vrer kunder Shqiperise!

 15. ENDRI says:

  QE MERR DROGE DUKET QE NGA SYTE DHE FRKIMI I MAJES SE HUNDES QE E KA TE ZAKONSHME.
  DROGE RAMA KA MARRE HISTORIKISHT DHE JA MSOJ EDHE ATYRE CUNAVE TE KONGES TIRONA.

 16. spahi nexhmedin efendi!!!!! shikoni emer e mbiemer 100% turkoshak,cfare prisni ju qe te flase mire per shqiptare .edhe sikur te jete e vertet kta beqirat e kosoves dhe Shqiperis nuk duhet tju bejne qefin serbeve.Edhe edogani flet me mire se kta beqirat qe kane mesuar shqip.

 17. Lennard says:

  Nuk jane as te paret dhe as te fundit.Serbia ka tradite te paguaj Tradhetaret e Kombit Shqiptar.Prononcimi i tyre demaskon ata vete dhe padronet e tyre Serbe,.Ne te njejten Linje eshte dhe Sali Srb-Gerdeci qe po mundohet te terheqe pas Qerres se tij dhe Lul Sumkapucin

 18. rako ferra says:

  Keta jane Toptanet e kohes sone
  Nexhmedin Turkoaraboserb per shqiptare kurre nuk mund te jete
  Dua ta di si reagojne mediat dhe klasa politike ne Prishtine per deklarimet e ketij turkoaraboserbi
  Ne shtepine tone o turkoaraboserb nexhmedin mund te zihemi mund te shahemi mund te ofendojme por kurresesi nuk bejme l veglen propoganden apo lojen e armikut jashte asaj
  O Turkaarabiserb nexhmedin
  Edi Rama i mire apo i keq eshte Kryeministri i Shqiperise i ardhur ne menyre demokratike dhe nuk eshte thjeshte personi Edi Rama
  Ta gezoni o Kosovare Nexhmedinin qe paguhet nga ju per thenur brockulla ne emisionet televiziive serbe
  Ta gezoni me bashkebisedues bashkpuntorin e ngushte te Miloshevicit Kokelopen Dacic
  I cili Dacic por edhe shumica e sebeve akoma edhe sot e kesaj dite Miloshevicin e quajne burre te madh te historise Serbe
  Do dridhen kockat e mijra djemeve dhe vajzave kosovare te masakruara nga Beogradi qe humben jeten qe nje kokelope turkoaraboserb te ulet bashke me kokelopen Dadic dhe te ofendoje kryeministrin e Shqiperise

 19. vucici says:

  Kush eshte ky shkerdhata moe qe dika se cfare ben Edi Rama. Nexhmedin….emri tregon shume se kush eshte.

 20. corape kuqi says:

  Fatkeqesish apo fatmiresisht eshte nje realitet.
  E keqja ketu qendron tek mendja idiote e shqiptareve bathoriste salist apo bathorist bllokist ramist te mos ta pranojne realitetin e hidhur.
  Sali kerma ja di mire veaet ketij sepse shoket e tij e kane zbuluar prandaj dhe e akuzon. Edhe hashashi qe vertitet ne shqiperi nuk eshte rastesi. Ne fillim e mendoja qe kiahte dale jashte dorw per tani besoj qe ky palla u mbyll njerin sy.

 21. Labi 100% says:

  Kjo eshte mirenjohja e kosovareve per Shqiperine. .. prandaj kur te bej deklarata te tjera Edi Rama per kosoven te mendohet mire.. shumica ne kosove jane shqipfolesa jo shqiptare, ky eshte fakte.. .. Sa per ate talebani ortodoks qe ne çdo teme fut edhe fete i them te shkoje ne te semes se shqiptaret e vertete nuk digjen shume per fete …per Shqiperine po’. . Prandaj vangjel Mu vafsh ne pith te sateme ti soji yt dhe Ata qe te mesojne ty ..

  1. gjyshi says:

   Or Labi, jashteqitje ka gjithandej. Per nje jashteqitje si puna e ketij, do me barazosh edhe mua. Une jam kosovar sic je ti lab. Ti dhe une( besoj se pajtohesh) para se te jemi lab e kosovar, jemi shqiptare. Prandaj mos u ngut ta keshillosh Ramen per sa the me pare. Besoj se Rama, por edhe ti dhe une e shume shqiptare e dine se ” male pa derra nuk ka”, bile, them une, as nuk ka hijeshi te kete. E veshtire te dallohet e mira ne mes te mirave. Ne mes te keqijave, dallohet shume lehte. Pershendetje Labi dhe qofsh perhere Labi 100%dhe shqiptari poashtu 100%.

   1. Labi 100% says:

    O gjyshi …un thash “me te shumtit” dmth pak e ndjejne veten shqiptare.. ti me siguri Je nje shqiptar i vertete po si tua besh atyre qe koken e kane akoma ne serbi..

 22. Kellira says:

  Normale nga nje antishqiptar qe promovon nje komb te cuditshem…

 23. Viola says:

  Prandaj ne nuk ecim perpara sepse jemi te keqte e vetvehtes .Kesaj i thone te shesesh interesat e kombit per dy para te qelbura turp dhe faqja e zeze.

 24. I says:

  Edhe ? C fare problemit ka se merr droge. Pse ata tjeret nuk marrin ?

 25. Durimi says:

  O fidan nuk thuhen keto fjale me armikun edhe sikur te jete e vertet.

 26. Kokain Gashi says:

  Sot ne Planete jetojne 7.2 Mikiard Banor, dhe jane dy lloje:

  Ata qe nuk konsumojne droge
  Ata qe konsumojne droge

  E ty o nexhemdin al spahi, taqifshin nonen ne goj keto dy lloje te njerezve.

  Po ti je QenefoIslamiku numer nje se bashku me shkavellin NaimtRrnavqeviq…..

 27. Plaku Xhuxhumaku says:

  E verteta kur eshte e hidhur shkakton reaksione si keto te komentuesve fanatike pro Rama. Qe Rama thish kokaine s’ka nevoje ta thote Nexhmedini se e di edhe lopa. Tashtii a ka qene nen influence kur foli per bashkimin e Shqiperise me Kosoven, apo ishte thjesht nje deklarate populiste per te eksituar idiotet ketej e andej kufirit kete eshte zor ta thuash.

 28. G uk says:

  Kerkojini testin e droges ti mbylle gojen serbeve! Besoj se po e beri testin bjen qeveria direkt.

  Ku esht komplet i dopuar nga koka te kembet.

 29. tomi says:

  Qe eshte i shitur, legen, turkoshak etj etj., kete e morem vesh. Ceshtja eshte merr apo s’merr kokaine kryeministri se kjo eshte akuze e rende. Kete na e komenton dot dikush????

  1. albaniafirst says:

   tomi, ku e di ky hajvani se Edi Rama merr droge? Me thuaj nje episod ku Edi Rama eshte pare ne publik ndryshe nga sa zakonisht e shohim?
   Keto akuza behen nga hajvane te tipit Nexhmedin Spahiu qe jo vetem profesor nuk eshte, por as qe mund te konsiderohet shqiptar. Lind pyetja: ku e di ky palo profesor i boleve te mija qe Rama merr droge? Me ngjajne akuza te tipit Berisha qe te gjithe e dime qe informacionet i merr nga “qytetari dixhital” ku individe te ndryshem tallin b… me Saliun.

  2. Lugati says:

   o tom…ed rama po desh me pi kokain..te pi sa ti shkedhej nonen..ti qisi funin po desh..kto serbt ca pidhin e nones dun ..kryeministri po qe per test droge e bon kur ja kerkojn shqiptaret….jo kriminelat grek e serb qe i kan duret ly me gjak shqiptari…ene o shqiptar kryeministrin ta kritikojme per punet e shqipnise…kur osht fjala per jasht duhet ti dalim krah…edhe osht tu thone njoni qe e ka kritiku perhere

   1. heu bre says:

    Katnaro ,sic duket paske thith nai vize t’bardhe,se eshte e para here qe thu dicka te sakte! Thith sa me shume pra,se kur je esell je tru carac ene vec karlliqe thu!!!

 30. Ali pazari says:

  Po pse mer Dem bytha kush nga drejtuesit e ka pas gjuhe origjinale ekonomine, papunesite etj .? Futja kot….

 31. Dalip Berzeshta says:

  Po c’ja fusni kot o njerez dele,as ma ndjene per Nexhmedinin,por druaj se ka thene nje te vertete.A e dini o dele se Rames sherbimet e intelegjences Serbe I dispunojne analizat e droges dhe I kane material.Ai pervers vajti ne Serbi dhe ja kane mare urinen ne hotelin ku fjeti,me mire te kishte urinuar neper shishe plastike e ti derdhte ne lum,hahahahaPo qese Edoja eshte aq I paster le ta padise Nexhbedin leshin me gjithe gazetat serbe.Edi eshte I skeduar neper skeda te policive europjane si perdorues droge,po thoni nuk pjerdh me kush,munde te jeshe I njemije te keqijave e te behesh kryeminister si Sali bej Toptani I cili beri hatane e prape u be kryeminister.Keshtu pra o dele te verbuara nga injoranca kolektive…..

  1. ***** says:

   Me kete qe thua ti o DalipOooohohoho, sherbimet sekrete serbe i kane marre Rames edhe nje kampion fece. I kane bere analizat e ADN dhe jo vetem qe i kane zbuluar semundjet, por i kane gjetur edhe origjinen (qe eshte serpska normal hahahaa)

   Ore nuk ja ka mbajt njeri pishtarin Edi Rames, por edhe sikur te marri kokaine; me mire eshte te thithesh ndonje vize te bardhe sipas qefit tat, sesa te thithesh fallusin e ndonje serbi, fallusin a ndonje turku, apo fallusin a ndonje arabi ashtu sic ja u thith Nexhmedini.

 32. prisni se skeni pare gje akoma says:

  Boooooo boooooo. U turrrrreeeennnn qente e fshatit.
  Kafshojeni dhe kete morrrrrrreeee qenerrrrr se tha te verrrrteten te arrrrrrrmikuuuuuuu.
  Hahahaaaaaa

 33. TOPLECI says:

  Kjo ndodhi nga nje anti-shqiptar (ai vetem shqiptar nuk mund te jete) dhe ai kur te shikoje nje shqiptar duhet te skuqet dhe ti vije MARRE.Ai na qenkerka edhe Profesor ne K/qytetin e Shqiptareve te Kosoves Prishtine per kete ai duhet te shpallet Non-grata dhe te iki ne serbi kjo fundrine edhe me Berat Buzalen po mbjellen percarje mes shqiptaresh Kosovaret shqiptare duhet te vene ne vend dinjitetin e vellezerve te nje gjaku.Mendoj qe edhe Rama me suiten e tij duhet ta hadhi ne gjyq dhe te vendosi ne vend autoritetin e shqiptareve te neperkembur.

 34. ç says:

  paska dalur nga cadra e ngujimit pambuku brim gjeri.ai analisti nga dardania,eshte i njesojte si pambuk dilaveri te ardhur ne trojet e shqiptareve.mallkuar qofshin ata qe mohojne mikpritjen dhe buken shqiptare.

 35. ///// says:

  SOJIT te ktyne qe shajn kryeministrin e vet per ti ber qefin serbit ja qite kurven ENVERI i fuste plumbin , prandaj ka qen burr shteti dhe atdhetar. shikoni sa ka pro serbit ktu ne koment edhe PDistet jan me serbin , boll qe te behen kunder kryeministrit se esht socialist , kjo esht arsyeja qe kjo kurv parti qe quhet PD duhet te dali jasht ligjit , se esht e mbushur me antishqiptar , shikoni sa dobiça ka ne koment qe mbajn krahun e serbit te ter ata qe shajn kryeministrin jan antishqiptar , qe per inat te ED RAMES , qien ne byth me serbin buçet e kti kombi.

 36. valentina says:

  Po mire more buthqiri i serbise bashke me keta bythqirat qe komentojne kunder Rames cfare te keqe ka neqoftese Kryeministri perdorka droge ne nje kohe qe 70 perqind e politikaneve ne bote e perdorin kokainen.Po pse more bythqira shqetesoheni kaq shume per drogen e kryeminitrit qe nuk ka asnje fakt qe te tregoje dhe nuk shqetesoheni per vrasjet_vjedhjet_grabitjet_dhe faljen e detit qe i bene keta tradhetare nje pjese te detit grekut?Tradhetare ka pasur ne cdo kohe SHqiperia qe qe nga Hamzai_Ahmeti_Esati_berisha dhe nuk eshte cudi qe te kete dhe te tjere ne te ardhmen pasi dihet qe shqipetari eshte popull materialist dhe per para dhe pushtet shet nderin.

 37. DRENICA E KUQE says:

  Kjo qe ka deklaruar Nexhmedin Spahijeviçi dhe çfarë kanë shkruar mediat e Beogradit eshte anti shqiptarizem i kulluar dhe koordinuar ne ndonje bodrum ne Beograd. Po pergjigjja me e mire eshte se nese Edi Rames i “i vie ere droge”, Nexhmedin Sapahiut i vie ere serbi 10 karat MUT!…

  DRENICA E KUQE

 38. Baliu says:

  Ky rast eshte pak me i komplikuar se sa duket ne fillim. Ky Nexhi moti e fiton buken duke luftuar per ta hequr gjuhen standarde shqipe nga perdorimi, per ta krijuar “kombin kosovar”, per ta perhapur te “verteten turke” per Kosoven etj. Ne anen tjeter ky Nexhi e ka edhe shtetesine e Shqiperise, e ka gruan nga Shqiperia, dhe ka punuar nje kohe si gazetar ne Shqiperi. Kurse Edi Rama dihet se eshte konsumues i narkotikeve, dhe sapo e mori detyren e angazhoi si keshilltar Shkelzen Maliqin, te birin e UDB-ashit Mehmet Maliqi, dhe tere kohen jeton e vepron Beograd. Per ket veper histerike te anal-istit Spahiu ne fillim te faqes gazeta serbe paska shkruar: E godet shqiptari shqiptarin. Thjesht serbet kan ber cirk me ket palaqon shqipfoles.

 39. Saranda says:

  mos u acaroni, sot kjo lloj qenie cfaqet me emrin Nezhmedin, e crendesi ka emri, kjo specie ka ekzistuar, ekziston dhe do ekzistoje me shume se cdo qenie tjeter ne kohe, eshte lloji i rraces qe nuk vdes po zcarritet, per cudi te gjithe e urrejne por dhe te gjithe e duan,pra midis urrejtjes per ta zhdukur dhe domosdoshmerise per ta patur, do te kete nezhmedine…Ilaci me i mire eshte indiferenca ndaj tyre ,sepse ata per ilac jetese dhe mbijetese kane perqendrimin e vemendjes ndaj tyre , ne kushtet e sotme.

 40. lili says:

  Pionieri i Titos ishte dje ,sherbetor i udbse sot asnje cudi!

 41. keqa says:

  oo krejt telivizoret kosov kan faj prej mas pari rtk.21.klan kosova qe e thirin telivizor kit bir shkau udb serbije

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *