FOTOT/ Bukuroshet Kendall Jenner dhe Bella Hadid bëhen bashkë…

Dy modelet më të kërkuara për momentin 21 vjeçarja Kendall Jenner dhe 20 vjeçarja Bella Hadid kanë qëndruan bashkë në një mbrëmje gala gjatë Festivalit të 70 të filmit në Kanë.

Të veshura me funstane njëra ngjyrë gri dhe tjera ngjyrë kremi, ato dukeshin shumë të bukura.

Bërja bashkë e dy supermodeleve nuk ka mundur që të qëndorjë larg syve të fototgrafëve. Më poshtë do të sjellin disa foto nga bukuroshet Kendall Jenner dhe Bella Hadid gjatë këtij evenimenti.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelet2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelet2.jpg","attachment_id":"689715"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelet6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelet6.jpg","attachment_id":"689709"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelet5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelet5.jpg","attachment_id":"689708"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelet11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelet11.jpg","attachment_id":"689713"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelet-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelet.jpg","attachment_id":"689714"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelet3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelet3.jpg","attachment_id":"689706"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelet4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelet4.jpg","attachment_id":"689707"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelet7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelet7.jpg","attachment_id":"689710"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelet8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelet8.jpg","attachment_id":"689711"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelet9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelet9.jpg","attachment_id":"689712"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *