FOTOT/ Jeta super luksoze e djalit të Hashim Thaçit…

Nëse do të njohësh pasurinë e politikanëve shqiptarë, mjafton të shohësh jetën që bëjnë fëmijët e tyre.

I tillë është edhe rasti i djalit të presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi.

Djali i këtij të fundit, nga fotot që poston në rrjetet sociale, shihet se fundjavat dhe pushimet i kalon jashtë shtetit, në vendet më të shtrenjta, nga Zvicra, në Florida, Parisi, Stambolli etj.

Ndërkohë që Kosova është vendi më i varfër në Europë, ndërkohë që bashkëmoshtarët e Endrit Thaçit përballen me problem ekzistenciale, ai bën jetën e një djali “mbreti”.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/endrit-1-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/endrit-1.png","attachment_id":"689845"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/endrit-2-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/endrit-2.png","attachment_id":"689846"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/endrit-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/endrit.jpg","attachment_id":"689844"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/endrit-3-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/endrit-3.png","attachment_id":"689847"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/endrit-5-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/endrit-5.png","attachment_id":"689849"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/endrit-4-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/endrit-4.png","attachment_id":"689848"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/endrit-6-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/endrit-6.png","attachment_id":"689850"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/endrit-7-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/endrit-7.png","attachment_id":"689851"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/endrit-8-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/endrit-8.png","attachment_id":"689852"}]

9 komente në “FOTOT/ Jeta super luksoze e djalit të Hashim Thaçit…”

 1. Alban says:

  Tani mos ja fusni kot me keto tituj e me kete foto. Se vete robi ne Durres e pi uje Qafshtama, s’do te kete nje luks. Ky mund te harxhoj para por me keto foto s’jeni duke treguar gje. Mos i merrni lajmet shabllon nga mediat e Kosoves.

  1. Bambi says:

   Eee po ka ene syze dielli… Bos e vlla…

 2. PRONARI says:

  EDHE VICI I SALIUT KESHTU BEN SI KY ME NDRYSHIMIN E VOGEL SE KA 4 KALAMANJ KU DY I BERI VET E DY I GJETI GATI. TE GJITHE THEMI SHPESH SE FEMIJA ESHTE PASQYRE E PRINDIT. VETEM VETINGU ,PASTRIMI I DREJTESISE,ZBATIMI I LIGJEVE DHE TRAJTIMI I NJEREZVE NJELLOJ PERPARA LIGJIT I RREGULLON KETO PUNE MIRE.NE KETO 26 VITE HAJDUTERIE DUKEN SHESHIT HAJDUTET ME PASURITE E TYRE SE ME RROGE NUK BLIHEN DOT ATO PRONA QE SHIKOJME TERE DITEN ME DIELL.

 3. Asd says:

  Shume njerezve nuk u kuptohet lluksi edhe ne Shqiperi.

 4. Fiamuri Arberit says:

  Babai i tij, tani president, para lufte ishte nje lopcar Buroje!

 5. Nomadet e piset greke......hajdute te identitetit Helen says:

  Me thjeshte se kaq nuk behet…….ku eshte luksi ketu se nuk po e shihkam ,sado qe kam vene dhe syzat se mos me shpetonte ndonje detaj .Late koqen e namit o gazetare.Duke ju hedhur balte te tjereve me shume ini laparosur vete.

 6. Lyfi says:

  A thua valle gjithe ato shitje te organeve njerzore do ishin pa $ ose euro.Rri rri fshehur po koha i nxjerr.(albania mafia)

 7. fery says:

  “Se kishte pase sepata fajin qe e preu malin por, fajin e kishte ai qe sepates ia vu bishtin”
  Njisoje …se kishte fajin qe Hashim Thaqi u pasurua por , fajin e kishin ata qe Hashimit ia dhane voten dhe, sikur sepata qe e beri malin rrafshe me token kur dikush ja vu bishtin , ashtu edhe Hashim Thaci e shiti KEK-un e 208 miljon € vetem per 26 miljon €… e sa e sa asete e asete tjera i shiti deri sa e pru kosoven ketu ke e pru .Pastaj , kure cdo gjje te perfundoje , Ai do te shkoje ne Ankara tek vellai i madh dhe gjoja , do te kerkoje qe Erdogani te ndikoje tek Putini qe ky ta detyroje Beogradin per njohen e Kosoves por , nese e leme anash spektaklin mediatik dhe pallavrat e Thacit areher , dele ne sheshe se Hashimi kishte shkuar ne Ankara per ta marre shperblimin e tij per faljen e KEK-ut dhe aseteve tjera te Kosoves nga dhendri i Erdoganit e qe diferenca dele te jete rrethe 182 miljon € , plus edhe disa qindra miljona te tjera …!
  Ateher , pse djali i Hashim Thacit mose te qoje jete bohemesh e lordesh, kur kuptohet , me parat e djereses se qytetareve te Kosoves sepse , qytetaret e Kosoves atij ia dhane voten sikur qe dikush njiher , ia vuri sepates bishtin

 8. Baliu says:

  Ben luks kelyshi i Hashum Taqit qe disa here ka qene ne faqen e pare te gazetes “The Huffingron Post” si koka e krimit te organizuar ne Kosove.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *