FOTOT/ Kamarierja kapet nudo në dhomën e aktorit të njohur, pas një “nate pasioni” dhe…

Një kamariere në Londër është pushuar nga puna, pasi ajo është gjetur nudo në dhomën e aktorit të njohur Orlando Bloom, nga menaxherja i hotelit.

Viviana Ross, 21 vjeç, pasi kishte lënë punën në hotel, i ishte pashkuar për një natë pasioni në dhomën e tij, aktorit të njohur 40-vjeçar.

Ajo tha se ai ishte një dashnor jashtëzakonisht i mirë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bloom-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bloom.jpg","attachment_id":"689584"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bloom-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bloom-1.jpg","attachment_id":"689585"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bloom-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bloom-3.jpg","attachment_id":"689587"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bloom-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bloom-2.jpg","attachment_id":"689586"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bloom-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bloom-4.jpg","attachment_id":"689588"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bloom-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bloom-5.jpg","attachment_id":"689590"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bloom-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bloom-6.jpg","attachment_id":"689591"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bloom-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bloom-7.jpg","attachment_id":"689592"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bloom-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bloom-8.jpg","attachment_id":"689593"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bloom-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bloom-9.jpg","attachment_id":"689594"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bloom-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bloom-10.jpg","attachment_id":"689595"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bloom-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bloom-11.jpg","attachment_id":"689596"}]

1 komente në “FOTOT/ Kamarierja kapet nudo në dhomën e aktorit të njohur, pas një “nate pasioni” dhe…”

  1. tropojani c100 says:

    gjynaf shum keq a pudhohet kjo femer nga puna? le qe shpejt gjen nje pune me te mire ajo arriti qellimin doli ne media 👍

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *