FOTOT/ Përballje “Gladiatorësh”

Ky është momenti kur dy tigra zihen me njëri-tjetrin.Trigi femër godet me putër brutalisht trigrin tjetër dhe e rrëzon poshtë.

Ngjarja ka ndodhur në Parkun Kombëtar të Ranthambhore në Indinë veriore në fillim të këtij muaji.

Momenti i grindjes së dy trigrave është fotografuar nga fotografi Aditya Singh.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/tigri3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/tigri3.jpg","attachment_id":"689747"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/tigri2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/tigri2.jpg","attachment_id":"689742"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/tigri4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/tigri4.jpg","attachment_id":"689743"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/tigri5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/tigri5.jpg","attachment_id":"689744"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/tigri6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/tigri6.jpg","attachment_id":"689745"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/tigri1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/tigri1.jpg","attachment_id":"689741"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/tigri7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/tigri7.jpg","attachment_id":"689748"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/tigri8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/tigri8.jpg","attachment_id":"689746"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/tigri-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/tigri-1.jpg","attachment_id":"689740"}]

1 komente në “FOTOT/ Përballje “Gladiatorësh””

  1. Pordha-mbledhesi says:

    Lajm shume interesant! Une kam filmuar momentin kur nje shok i imi leshoi 25 pordha rrjesht ne me pak se 10 sekonda. Po qe se 10 veta duan ta shohin, te lajmerohen dhe une do ta postoj…

Lini një Përgjigje te Pordha-mbledhesi Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *