FOTOT/ Votimi: Të gjithë të qeshur e të lumtur, Rama batuta me Berishën…

Seanca e sotme, ndryshe nga të mëparshmet e këtyre katër viteve, ka qenë shumë e qetë dhe me tone miqësore.

Madje, Rama ka bërë batuta me demokratët, duke nisur nga Berisha e Basha, pas debateve nëse vetingu duhej të votohej në fillim apo në fund të seancës.

Edhe Meta, ndryshe nga sa thuhet nën zë, se është i mërzitur nga marrëveshja Rama-Basha, dukej në humor.

Por kuptohet, dashurinë e tij e shfaqi vetëm për Berishën.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/kuvend-3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/kuvend-3-1.jpg","attachment_id":"690068"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/kuvend-4-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/kuvend-4-1.jpg","attachment_id":"690069"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/kuvend-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/kuvend-1-1.jpg","attachment_id":"690066"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/kuvend-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/kuvend-9.jpg","attachment_id":"690065"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/kuvend-2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/kuvend-2-1.jpg","attachment_id":"690067"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/kuvend-5-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/kuvend-5-1.jpg","attachment_id":"690070"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/kuvend-6-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/kuvend-6-1.jpg","attachment_id":"690071"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/kuvend-7-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/kuvend-7-1.jpg","attachment_id":"690072"}]

17 komente në “FOTOT/ Votimi: Të gjithë të qeshur e të lumtur, Rama batuta me Berishën…”

 1. ceni says:

  hej po u bashkun kto per cfar do bej propagande gazeta tema…….hahhahaha
  jeni te marum

 2. valentina says:

  Ngrihuni o popull shkerdhejani robt ketyre te degjeneruarve te Shqiperise qe kane 27 duke i pire gjakun popullit a ka ndonje burre ky vend ta ngreje popullin.Kush e ndjen veten i ndershem shkoni ne votime dhe prishini fletet e votimit mos i votoni me keta bythqira.

 3. PPSH says:

  kryeministri shqiptar ne kuvend me bluze” micky mouse” bravo….

 4. Tajari says:

  All of them of them ……motherfuckers.
  Shikoni o popull udheheqesit tuaj trapa se sa te gezuar jane

 5. The Punisher says:

  Pse te mos jete i qeshur Berisha ?! Vetingu do i rruaje bythen. Zgjedhjet me sa po shihet ( pas largimit nga Rama i elektoratit te majte) do t´i fitoje, ne aleance me LSI. Rama mbetet koqe deputet (kryesorja imuniteti) dhe populli ha fara, shikon telenovela turke dhe Fevzi kokshpullen.

 6. DETARI Atllantidhes🌐 says:

  Djelli pas rrebeshit…….do ta shohim…….
  🎆🎆🎆🎆🎆🎆🎆🎆🎆🎆🎆🎆🎆🎆🎆🇺🇸!!!!!!!!

  1. Neni 449 says:

   Do shohesh nje mut qe ta hash! Idiot!

 7. vlora.vlora says:

  parlament ordinersh dhe kriminelesh qe nga ky sportisti qe fliste percart per tepsira dhe deri te fytyrpllazma meta qe zgrdhihej me batutat e vrasesit berisha

 8. Lugati says:

  boni palle ..pse mos boni…oshte e kote sale komunisti i ka bo cunat shpirtetor te tre kryetar…o lugat KM..o lul basha…o ilir meta
  ..tju rroje babe sala…si nae kane ly sumen me voj ullini ne shqiptareve…o popull bohuni gati se kane per tna e shty aq shume ket rralle qe edhe shqiptaret qe kane vdek kane per ta ngju….hajde te qime me lezet hajde

 9. Valteri says:

  valentina! na co si e ke llagapin, qe te fusim ke listat per deputet, po dhe ciln parti ke zotrote. Po akoma spo e kuptoni Ramen qe po tall bythen me aprovimin e krtyre mut ministrash ce i ka cuar sali mavriu?

 10. Vlonjati says:

  AHahahahahahah!!!
  Po ku jeni more kamikazet e Temes qe shkruani nga zyrat e Lali K….. dhe Endri Fuges!!!
  Aman more mos na lini pa komentet tuaja aq te vyera, aq vk!!! Aman na tregoni se sa po zhvillohet shqiperia sepse vetem ju jeni te afte te shikoni ndryshime se ne kritiket nuk dime gje, ne vetem zi shofim!! Po ku ka me mire more se te shikosh Edi Paloken dhe Edi Ramen ne kete kimi te mrekullueshme me njeri tjetri!
  Nje sugjerim te fundit: Ne 21 janarin e ardhshem mos vendosni me muzike funeber se na keni rrujt k…. Organizoni nje koncert te Ciljetes dhe mbylleni njehere e mire kete muhabet!
  Tung Rrota K….!

  1. Lugati says:

   tashi na e ke gjet emrin ne shqiptareve vlonjato hallall..fraza funit ..respekte emer tamom..mos kujtoni se e kom fjalen per frazen tung…..jahaha

  2. katnar tirone safi says:

   o te keqen o vlonjat..ky osht shkrim

 11. qamo says:

  Thjesht, më vjen për të vjellë, me këtë teatër kukullash…!!!

 12. qytetare says:

  Nuk mund ta marr dot me mend se si mund te ndodhe kjo qe ndodhi. Shume fjale, shume batuta, shume sharje e ofendime, shume sulme u hodhen nga te dyja palet e partive, PD-se e PS-se dhe tani ja ku jane. Po si mund t’i duroje njeriu te gjitha keto sharje te ndersjellta, e ne fund te shtrengojne duart, ne fund te qeshin mes vete, ne fund te hane e te pine mes vete. Po si mund te ndodhe valle, nuk e kuptoj, si mund te kaperdihen te gjitha ato sharje e ofendime, sa u thane e u bene foltoreve te parlamentit, foltoreve te rrugeve e çadrave. Po kete gje nuk mund ta perceptoj sikur kjo te ndodhe brenda shtepise ku banojme me burrin (meqe jam grua), apo me femijet dhe me pas te flasim e qeshim kaq bukur e qete. Po si mund te ndodhe kjo tek keta politikanet tane qe pranuan kaq shpejt dhe e hengren ate qe bene. A thua se po e bejne per te miren e kombit apo vendit. Po kaq shume qenka i embel pushteti e karrigia, saqe te hane gjithcka qe e bene deri me tani. Turp, turp e vetem turp per keta pushtetare qe paskeshim ne.

 13. g......... says:

  Loja eshte e qarte,……….. une personalisht kame pritur te keputeshe zinxhiri,pra po te dilte nga goja e njeres nga keto parti PS ose LSI dicka qe do te diskreditonin me fakte njeri tjetrin ,atehere cdo gje do te kishte marre fund. Do te kishin dale te vertetat e vjedhjeve GALOPANTE nga me te medhaja ne historine e SHQIPERISE. Por cdo gje shkoi si ne teater ,ngriten zerin ,bene sikur do ta shembnin njeri tjetrin pertoke , leshuan sharje e fyerje per ta bere situaten te besueshme ,dhe tani LOJA mbaroi . Erdhi Amerikani ,dhe per hir te parimeve madhore SHQIPERIA mbi te gjitha ,iken dhe u ngaterruan gjerat ,me vone do te shohim ndonje teater tjeter , POR VETINGU do te jete per disa viktima drejtoresh shume shume ndonje Minister apo zevendes minister ,MBASE…………… dhe dretesia u vu ne vend .Ju o popull shkoni ne te semes…………………….. Sa keq……………… dhimje ……depresion KOMBETAR.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *