“Një sqarim për qytetarin dixhital të Sali Berishës”

Sali Berisha ka denoncuar sot kreun e ALUIZNI-t të Durrësit, se ka hedhur gaz lotsjellës në zyrat e këtij institucioni dhe kanë grisut dokumente pafund.

Qytetari dixhital denoncon:

Sulm kriminal mafioz me gaz lotjselles ne Aluiznin e Durresit. Lexoni me poshte mesazhin e sapo mberritur. sb

22/05/2017, 15:40:33: ‪Pershendetje Doktor. Sapo po ndodh tani me Durres ne zyrat e Aluizmit esht hedhur gaz lotsjelles. Ambulancat ikin e vijn duke cuar personelin ne spital. Dua te theksoj qe ish drejtori i aluizmit sot ka dhen dorehqen por gjith diten me grupin e tij te LSI dhe bashke me te birin e Lefter Kokes po grisin dosje pa fund. Deri sa ndodhi kjo e fundit tani. Duhet urgjent te nderhyje prokuroriA. Perqafime”, shkruan Berisha.

Por atij i është përgjigjur drejtori i ALUIZNI-t, Flamur Gjuzi.

Sqaroj z Berisha si ish- kryeminister dhe si mjek se gezojme shendet te plote dhe jemi mire.

Nuk ka pasur asnje lloj gazi, por nje ere qe hynte ne institucion nga jashte.

Njoftova policine dhe prokurorine, dhe nxorra gjithe stafin jashte ambjentit.

Arshiva eshte e paprekur, as nuk kam ndermend te jap doreheqje.

I bej thirrje Sali Berishes te votojë LSI si simpatizant.

Nuk ka asnje person ne spital.

Era ndoshta vinte nga ndonje amortizim pusete…. me gjate po t’u desh me thuaj”, thotë Gjuzi në reagimin e tij.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në ““Një sqarim për qytetarin dixhital të Sali Berishës””

 1. sali says:

  Kudo qe drejtojne njerez te parise private LSI do ndodhin gjera te dyshimta,

 2. aqif tahipi says:

  Zoteri ,mos e shaj piken e forte te partise tende.

 3. mirel says:

  Heil-Sali
  Shqiptaret nen urdherat e tua.
  Domethene Rrofte-Rilindja

 4. Rrumpall says:

  Nje gje eshte e sigurt qe Flamur Gjyzi nuk te ben presion per lek, por po nuk i dhe lek mbete pas dere😀😀👍👍

 5. Qytetari says:

  Saliu e ka arrestuat Flamur Gjuzin per organizate e prostitucioni por qe prokurori i DR Nasio Naco po antar i LSI e liroi nga burgu. Berisha ska kujt tja prish e kujt ja ndreq sepse eshte dhe vet pjes perberese e pashmangshme e ketyre poshtersive qe behen ne kurriz te njerzve te shkret te vendit tone

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *