FOTOT/ Këngëtari i njohur ble këtë vilë për 18 mln dollarë

Reperi The Weeknd ka blerë një super vilë për 18 milionë dollarë.

Vila ka 9 dhoma gjumi, 11 banja, pishinë, bodrum për verën, hambar me 8 stalla, një bujtinë 1200 metra, garazh parkimi për 5 makina etj.

Edhe pse 27 vjeç, reperi nga Toronto është një nga më të suksesshmit të momentit.

Ai braktisi shkollën e mesme dhe iu fut muzikës, dhe tashmë është një ngë këngëtarët më të njohur.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vile-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vile.jpg","attachment_id":"690243"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vile-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vile-1.jpg","attachment_id":"690244"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vile-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vile-2.jpg","attachment_id":"690245"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vile-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vile-3.jpg","attachment_id":"690246"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vile-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vile-4.jpg","attachment_id":"690247"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vile-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vile-5.jpg","attachment_id":"690248"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vile-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vile-6.jpg","attachment_id":"690249"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vile-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vile-7.jpg","attachment_id":"690250"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/the-wekend-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/the-wekend.jpg","attachment_id":"690251"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *