FOTOT/ Super modelja tregon… të pasmet

Super modelja 25 vjeçare Sara Sampaio ka mahnitur që të gjithë në tapetin e kuq.

E pranishme gjatë Festivalit të 70 të filmit në Kanë modelja ka surprizuar me veshjen e saj.

E veshur me një fustan transparent Sara tregoi linjat dhe të pasmet e saj perfekte.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelja2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelja2-1.jpg","attachment_id":"690274"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelja-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelja.jpg","attachment_id":"690272"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelja1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelja1-1.jpg","attachment_id":"690273"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelja3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelja3-1.jpg","attachment_id":"690275"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelja4-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelja4-1.jpg","attachment_id":"690276"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelja6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelja6.jpg","attachment_id":"690279"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelja5-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelja5-1.jpg","attachment_id":"690278"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelja7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelja7.jpg","attachment_id":"690280"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelja8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelja8.jpg","attachment_id":"690281"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelja9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/modelja9.jpg","attachment_id":"690282"}]

2 komente në “FOTOT/ Super modelja tregon… të pasmet”

  1. Rrushi says:

    Po pse i mbulojne me nje tyl persiper, nuk mbulojne asgje. Me mire ta heqin dhe ate.

  2. mirel says:

    Kjo eshte per ata qe mendojne se bytha eshte me e bukur nga fytyra

Lini një Përgjigje te Rrushi Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *