LIVE/ Misteret e “Shtëpisë me Gjethe” dalin në dritë, nga godina u përgjua për 45 vite jeta private e shqiptarëve

Shtepia me Gjethe, vendi ku filtroheje gjithe korrespondenca e shqiptareve brenda dhe jashte ne kohen e regjimit komunist dhe e pedorur dhe ne qeverisjen e pare te PD, sot zbulon sekretet.

Kryeministri Edi Rama ndodhet sot ne inaugurimin e muzeut te ri të Gjetheve, muzeu më i ri në Shqipëri, nje shtepi qe perdorej per zyrat e shtetit ne kohen e komunizmit.

“Zbulohen misteret e “Shtëpisë me Gjethe”. Aty ku godina fantazëm e fshehur pas gjetheve, në fund të oborrit të pakapërcyeshëm përgjoi për 45 vjet jetën private të shqiptarëve dhe u rrënua larg vëmendjes për 25 vjet të tjera, sot çelet Muzeu më i ri në Shqipëri.

Nga një karakatinë në 2013, në një hapësirë që rrëfen të shkuarën, për t’i mësuar brezave vlerën e lirisë në rrugën e të ardhmes”, thuhet ne postimin e Rames ne Facebook.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “LIVE/ Misteret e “Shtëpisë me Gjethe” dalin në dritë, nga godina u përgjua për 45 vite jeta private e shqiptarëve”

 1. obama vs tramp says:

  Edi Rama eshte enverofagosi me i madh ne Shqiperi
  .
  Ne te njejten kohe eshte breke mbushuri me i ndyre ndaj Sali Monstres.
  .
  I mori votat per te hapur bunkaret e Salit dhe po hap gjethet e Enverit.

  Eshte psikopatizem makartist te besh zhurme per pergjimet ne kohen e Enverit
  kur ne vendin me demokratik Obama ka pergjuar Trampin

  Presidenti Trump akuza Barack Obamës:Më ka përgjuar telefonatat
  05/03/2017 AP
  Deklarata lë të hapur mundësinë se një hetim juridik mund të jetë duke u zhvilluar.

  Sipas ligjit amerikan, përgjimet lejohen vetëm të rastet kur besohet se objektivi është agjent i një shteti të huaj.

  Akuzat e Trump vijnë në kohën kur vetë administrata e tij po përballet me zërat se Rusia ka ndërhyrë në zgjedhjet presidenciale.

  “E tmerrshme, sapo zbulova se Obama më ka përgjuar në Kullën Trump vetëm pak kohë para fitores. Por nuk gjeti asgjë”,-shkroi manjati në rrjetin social twitter.

  Madje ai e konsideroi çështjen një Watergate të ri.
  .
  Ka ardhur koha per shenjterimin e Enverit me edirame kanibalin dhe sali satanain

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *