VIDEO + FOTO / Degjeneron në perversitet Sali Berisha, modifikon fotot e bashkisë në formë penisi

Ish-kryeministri Sali Berisha ka treguar perversitetin e tij duke manipuluar fotot e realizuara në Poloni dhe duke i paraqitur sikur të ishin realizuar në Tiranë

Përmes profilit të tij, Berisha ka publikuar një foto ku paraqitet një tren fëmijësh në formë penisi, ndërkohë që ky park ndodhet në Poloni.

Ndonëse është i fiksuar për të pasur informacione, madje duke hyrë dhe në jetët private të qytetarëve, ish-kryeministri ka harruar se mjafton një kërkim i thjeshtë në google dhe të vërtetohet se foto është realizuar që në vitin 2009 në një park fëmijësh në Poloni.

Siç mund të shihni edhe nga kjo video dhe nga faqja online ku është publikuar foto origjinale, rezulton se ky tren nuk ndodhet në Tiranë, përveçse në mendjen e ish-kryeministrit.

Por ky mashtrim i është kthyer në bumerang ish-kryeministrit , i cili është turpëruar nga qytetarët të cilët e kanë kuptuar të vërtetën. Në profilin e tij ata e cilësojnë atë të degjeneruar që publikon gjëra të tilla. “S’ke turp 80 vjeç posto kto gjona palidhje”, është një prej komenteve të shumta të postuara në profilin e Berishës.

Linku i fotos origjinale

 http://www.ilxor.com/ILX/ThreadSelectedControllerServlet?action=showall&boardid=40&threadid=72081

 Linku i videos në Poloni

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/kot-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/kot-1.jpg","attachment_id":"690284"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/kot-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/kot-1-1.jpg","attachment_id":"690285"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/kot-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/kot-2.jpg","attachment_id":"690286"}]

49 komente në “VIDEO + FOTO / Degjeneron në perversitet Sali Berisha, modifikon fotot e bashkisë në formë penisi”

 1. Oni says:

  ahh e tmerrshme dhe te mendosh qe ka ende njerez qe e kan idhull Sali Berishen !!

  1. temp says:

   Jane ato njerez qe Sali Berisha i dha shtepine ne periferine e Tiranes pa leke, falas. Mundohu ti te blesh nje shtepi tani ne periferi te Tiranes dhe shikoje sa do te te japin cmimin.

  2. €piriiiiii says:

   Saliu ju kthye PERSEVITETIT qe kish që ne femijri duke Ruajtur Fshehurazi Grate e Familjes kur laheshin apo bënin ‘punët’ e tyre. Kjo eshte PDera dhe Salirat bashke.

  3. ☆Gopisti i NSHRAK-ut☆ says:


   Vesi vdes me robin, thonë
   Plasni sytë Gita e Zeni
   Kanë të drejtë shqipot të thonë
   O Sale të hyftë Ky Treni!

 2. Miranda says:

  Sa turp per nje njeri ne ate moshe qe publikon gjera te tilla! Xhelozia juaj nuk justifikohet me keto lloj veprimesh te neveritshme zoti berisha.

 3. Besim says:

  Pu pi pu sa plak i keq paskeni qen!

 4. ebi says:

  Berishes ti cosh nai alien qe ka zbrit ne mes te Tiranes dhe e poston si lajm te vertet se aq di aq ben !!
  E turpshme jo vetem per figuren politike qe perfaqeson por edhe per moshen.. aq me pak ta besh publike ..
  C’mund te presesh me shum?!

 5. donald says:

  Ne fakt nuk eshte se me ben dhe aq pershtypje nje postim i tille.. Ka bere gjera te tjera me te tmerrshme Berisha qe ndoshta nuk dolen dot publikisht sa ky modifikim.. Ajo qe nuk kuptoj un si ka mundesi ka ende njerez qe i shkojne nga pas ktij???

 6. Andi says:

  Veshtire te besosh se nje njeri si ju na ka drejtuar per kaq vite dhe kerkon serisht te qeverise!

 7. Detjona Alla says:

  Veliaj po e shenderron Tiranen te qytetin me te bukur ne te gjithe Shqiperine. Dhe per kete mund te deshmojne edhe femijet, ku ne cdo lagje ka kende lojerash dhe forma nga me interaktivet te argetimit. Satuset e Berishes sjane asgje tjeter vecse trishtimi i nje njeriut qe ka humbur!

 8. Gysi says:

  Pervers jeni ju qe postoni gjera te tilla o Sali! Je i degjeneruar komplet!

 9. endri says:

  Njerezve si Berisha apo personit qe i ka derguar kte foto apo dhe te tjereve qe mendojne se eshte e vertete, u vret syte puna qe po behet ne TIrane. Duke qene se nuk kane asnje argument apo fakte qe te rrezojne te gjithe punen e Veliaj dalin me foto/vidjo te tilla qe nje Zot e di kush i beson.. Keji tjetrin inat sa te duash ama kur punon jepi hakun..

 10. Anduena Baka says:

  Mendon se ka me njerez qe te besojne! Puna e lali Erit eshte e dukshme veshtire per njeres qe nuk duan te shohin

 11. eni says:

  Z. Berisha fillo te pranosh realitetin. A mos valle te mbyt e verteta?!

 12. Silvana Bekteshi says:

  Zoti Berisha kane edhe femijet tane facebook, keshtu qe mund te kesh minimalisht respekt per ata, mire ne qe jemi mesuar me perveristetin tend gjithe keto vite! Je per te ardhur keq!!! Tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurpp…

  1. Aleksander says:

   Ai nuk mendon per mbesat e nipat e vet qe jane ne moshe delikate , ti thua per femijet tane !!?-Mendo ç’komunikim kane me njeri-tjetrin ne familje keta ,te medhenj e te vegjel !-Nexhmija duket si mbreteresha e Uk ne krahasim me keta .

  2. befana says:

   si mund ta quash kete kriminel “zoti Berisha”,ky tani luan rrolin e te cmendurit qe te mos hyje brenda.Gjynah per ket vend.

 13. ambla says:

  E tmershme si mund ta besh edhe kete!

  1. mirel says:

   Hahaha…tmerr he…
   Mos u trembni..loder eshte.
   Gerdeci ishte prej verteti, dhe 21 Janari

 14. pe says:

  Te hyfte atje nga ke dale, pervers.

 15. eli-tiv says:

  …saliu ben ate qe ai di te beje….s’ka asgje te re….Kam frike mos e marrin per te semure dhe lene pa ndeshkuar per krimet….p.s….meqe del publikisht me keto pislleqe…duket qarte se me kete gjuhe ai komonikon me familjen e tij…grua ..femihe ‘mbesa e niper …jane familje pise…e ka nje grua pise…

 16. arjan says:

  te fala nga qivrymasi

 17. KARAXHIC +SHEQERE =SALI says:

  kjo vidio qe ke nxjerr ti mor plak i hyfte ARGIDES NE BYTHE

 18. Xen deledashi says:

  Këtë ide do tja ketë dhënë mbesa këtij të rrjedhuri

 19. santiago says:

  ai miku qe ke nxjerre i hyfte ne bythe Argides dhe Xenit

 20. miu says:

  Nuk e kuptoj se kush eshte perversi ketu, ai qe publikon apo ai qe e ben realitet nga liqeni….?!

 21. No KOMENT says:

  KY SHPELLAR I TAKON TE SHKUARES SHQIPTARE,,,,NUK JA VLEN TE KOMENTOSH,,,,NO KOMENT PER KETE PERSON,,,,ME KETE PERSON DHE FAMILJEN E TIJ TE MERET DREJTESIA SHQIPTARE MBAS VETINGUT,,,

 22. rizaj says:

  Mos e do per lirine dhe gocen e tij

 23. mirel says:

  Po s’ paska degjeneruar Salua, po Polonia.
  Polonia te kete turp per kete foto.
  Qe andej duhet ta kete kopjuar idene Ramuti kur ishte kryetar Bashkie. Ngriti dhe ai nje tollombace te tille, ne diten kunder sides..
  Ishte me qellim profilaktik..jo per ndonje gjese kryeministri nga ana e tij ka me teper pasion te tregoje te pasmet, kur ish serish beqar ne France

 24. mirel says:

  Ne fakt nuk e ka keq Salua jo..
  Ky treni, eshte Vettingu..dhe bashkia te ndertoje dhe nje tunel- burg ku kalon treni, po ne forme bythe ama..
  Keshtu i jepet kuptim i plote drejtesise

 25. Alban2017 says:

  Qe Sali Berisha eshte krimineli dhe tradhetari me i ndyre I Kombit Shqiptar nuk diskurohet , por ky fakt nuk duhet tiu verboje qe ta pranoni qe ajo gje qe femijet lozin duket si penis. PO PO zotrinj duket si penis dhe tiu vije turp atyre qe e kane dizanjuar.

 26. Mahmuti says:

  E paska zene sifilizi

 27. luli says:

  PERFUNDIMISHT ky salushoviçi kaq e pati , edhe ate pak nder qe kishte e dhjeu me nje mut , esht thjesht i çmendur , plus dhe i degjenerum , leku e ka degjeneru fare si njeri , esht ber legen burr . po kur ta shofin postimin tend mbesat e tua dhe miqsia o rrot kari se ty esht per ta then cop esht se pa nder dhe dinjitet je , çfar shpiegimi do i japesh kur te thot mbesa çfar esht ky miku ktu apo do zbathesh breket e tua tja tregosh tamam , se nga ty ske çpret me.

  1. mirel says:

   O po ca behet ketu…u tmerruan shqip.aret me nje tren tollombace ne Poloni…

 28. mirel says:

  Hahaha sa kam qeshur..ku e ka gjet mor aman..

 29. Dajti says:

  Eshte per te ardhur keq, por ky njeri ne femijerine dhe adoleshencen e tij ka kaluar perversitete shume te theksuara, o eshte dhunuar a abuzuar sexualisht ose ka bere veprime te tilla ndaj te tjereve me te vegjel ose te pa mbrojtur. Nqs do ti nenshtrohej nje trajtimi psiko-analize te thelle, dhe nje terapi te sjelljes, atehere do te shikohej shkalla e tij e ” Narcissistic Personality Disorders- Crregullime te Personalitetit Narcistik, nje sjellje aspak normale qe ndikon gjith jeten e nje personi, e karakterizuar me ndjenje te exagjeruar te rendesise se vetes dhe nga ana tjeter mos kuptimi apo pranimi ate cka te tjeret ndjejne apo mendojne. Ata kane nje temperament shume te ndjeshem me energji te pashtershme.Ne format e tjera te ekzagjwruara te psikopatise ajo shoqerohet dhe me raste maniakale narcistike seksuale dhe perversitete te tjera qe e shoerojne kete patologji. E keqja me e madhe eshte se ne akoma do ta vuajme qenien e tij si determinues i politikes dhe fateve te Shqiperise dhe shqiptareve. Ata qe e pranojne akoma Berishen, e pranojne per shkak te servilizmit, frikes dhe mos kuptuarit se me cfare njeriu kane te bejne.

 30. Sekretari says:

  Sali familjen dhe te gjithe farefisin ku ta kesh

 31. Shaba says:

  O trapa kete video e futi lali Fiku pedofili dhe jo Berisha, apo keshtu u kane urdheruar te komentoni. Ai e futi dhe pastaj e zhduku menjehere, o koqe kanaresh.

 32. Aseni says:

  A ja vlen te merresh me nje moster qe cfare nuk u ka bere shqiptareve? I ka vrare, I ka genjyer, u vodhi pronat, u vodhi leket, I futi ne sherre etj etj. Sa me shume e permendni, aq me mire ai ndihet. Harroeni!

 33. Tirana says:

  Mos e shani, ketu ka gjetur veten, te kaluaren e tij dhe te sojsorollopit qe e rrethon.

 34. ladi says:

  ligesit e ketij perversi nuk kan fund.Por do lahen ne kete bot pasi supermbesa po pallohet melloj lloj penisi zezaku,mulati kinesi arixhiu e cte te them.Zeni pervers i kastruar qe si punojne testikujt.E kaq mjafton si ndeshkim per gjith poshtersit qe ky plak trurrjedhur i ka ber ketij vendi.

 35. ladi says:

  ligesit e ketij perversi nuk kan fund.Por do lahen ne kete bot pasi supermbesa po pallohet melloj lloj penisi zezaku,mulati kinesi arixhiu e cte te them.Zeni pervers i kastruar qe si punojne testikujt.E kaq mjafton si ndeshkim per gjith poshtersit qe ky plak trurrjedhur i ka ber ketij vendi.

 36. Karri i Saliut says:

  Berisha nxjerr dufin me gjera te tilla sepse e ndjen ne bythen e tij aq te madh si ia kane futur agjenturat e huaja dhe ska cben. I flet inkonscienti se po shperthen tenxherja me presion ne trurin e tij te plakur. Smban me uje pilafi.
  Po pse Oj ti? Kujton se do i prekesh dhqiptaret me keto shkarravina?. Hahahahaha.
  Ta kan fut o Sali aq te madh sa e ke gjetur vete dhe e ke nga te gjitha vrimat. Hahahaha.

 37. Fredi says:

  Mire ua ben Saliu popullit shqipetare se eshte nje popull legen, Saliu e vrau, e vodhi, e dogji, e masakroi dhe tani u tregon edhe KARIN. Kurse populli akoma rri mbase tij, Popull i nje liveli te botes se trete. Popull legen

 38. hak- haku says:

  Turp,o pervers! Krisma mbi jastekun e mbeshtjelle si “miku” Karaxhiq nga mami Sheqerja,i bucet fuqishem ne veshe;I thote vazhdimisht:”Ore,je kopil,je kopil !!! Ke lindur Kopil !…dhe fisi qe e kuptoi tradhetine bashkeshortore deshiroi ta laje Turpin e lindjes tende te jashtligjshmeme me disa plumba qe shkuan per lesh: ne lesh !…sé nene Sheqerja e ruajti jaranin nga vrasja dhe ty si pjelle e shtrember serbe! Prandaj dhe Boten ti è do te jete e prishur , “kopile” si mema –“kurve” e me kurvare si Kar axhi qi – si ati yt real.Kjo te ben ty aq pervers, sa tè fusesh hundet kudo, te shohesh neper 1qvrimat e celesave, te hysh ne shtratin e te tjereve, qe te barazosh fatin e shume te tjereve (ah Sikur te kishte Bota te njejtin fat si fati Jot i zi: “i kopilit”!). Ja prandaj e shkaterron gjithcka,si Neroni; Ani! le te kene sa me gjemimtare shkaterrues, vetem te mos kujtohet ajo sé te te mundon aq fort: je kopil serb! Ndaj nuk shkon ta shohesh Varrin è nene-Sheqeres! Po’ te kishte mundesi do te kishte vrare ata te fisit,qe shtine ndaj krevatit memesor,sé ato krisma te perhapen namin e kopilit dhe…te perversit!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *