VIDEO/ Gaztori i Kuvendit, që shkrin së qeshuri deputetët (por në rrjet, e duan në burg)

Sali Berisha nuk mund të rrinte pa folur as seancën e djeshme, e cila në fakt nuk parashikonte fjalime.

Ndryshe nga herët e tjera, ai është shfaqur i qeshur dhe fjalimin e tij ia ka kushtuar Ben Blushit.

Sipas Berishës, Blushi është xheloz për dashurinë e Ramës me Bashën.

Fjalimi i tij ka shkrirë së qeshuri të gjithë deputetët në sallë, madje ka pasur edhe duartrokitje nga deputetët socialist, një gjë e rrallë kjo.

Por përtej gazit që ka shkaktuar në Kuvend, në rrjet janë të irrituar me Ramën dhe mazhorancën e majtë.

Kjo, pasi komentuesit nuk e duan si gaztor Berishën, por duan ta shohin në burg.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...