VIDEO/ Gaztori i Kuvendit, që shkrin së qeshuri deputetët (por në rrjet, e duan në burg)

Sali Berisha nuk mund të rrinte pa folur as seancën e djeshme, e cila në fakt nuk parashikonte fjalime.

Ndryshe nga herët e tjera, ai është shfaqur i qeshur dhe fjalimin e tij ia ka kushtuar Ben Blushit.

Sipas Berishës, Blushi është xheloz për dashurinë e Ramës me Bashën.

Fjalimi i tij ka shkrirë së qeshuri të gjithë deputetët në sallë, madje ka pasur edhe duartrokitje nga deputetët socialist, një gjë e rrallë kjo.

Por përtej gazit që ka shkaktuar në Kuvend, në rrjet janë të irrituar me Ramën dhe mazhorancën e majtë.

Kjo, pasi komentuesit nuk e duan si gaztor Berishën, por duan ta shohin në burg.

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “VIDEO/ Gaztori i Kuvendit, që shkrin së qeshuri deputetët (por në rrjet, e duan në burg)”

 1. Lugati says:

  o qija nonen…ed lugati u dhi tu qesh erjon brace dhe taulant palla po ashtu…o lum ne shqiptaret….o burra kurva burra pa seder..pushta pa karakter…perpara sale berisha perpara ta rrufsha karin ti je burre zamoni…perpara e sa me shume 21 janara e gerdeca…perpara te rujte zoti..perpara mer komunist baxhelle

  1. PPSH says:

   pse sot u kujtuat ju plehrat kamuniste qe jeni njelloj, sa do demokrat e socialiste ta quani veten…

   jua futi edi o te mjere

   pse nuk ishte taulant palla qe votoi per ligjin e amnistise po pandeli k..va,pobrace kopace me edscobarin ne krye.

 2. Neutrino says:

  Ka studime që merren me fenomenin e buzëqeshjes dhe qeshjes (karakteristika vetëm të njeriut) dhe të ngërdheshjes. Pothuajse të gjitha sisorët grabitqar kanë në arsenalin e tyre të komunikimit edhe ngërdheshjen ose nxjerren në pah të dhëmbëve. Disa shkencëtarë janë të mendimit se ngërdheshja e disa kafshëve është një mesazh që i dërgohet rivalit ose armikut për zbutur konfliktin dhe për të treguar nënshtrimin sipas hiearkisë. Për disa kafshë në momentet e nje rreziku të pashmangshëm, ngërdheshja është arma e fundit për të zbutur rrezikun dhe dëmet që mund të shkaktojë një përleshje fizike. Tipike këtu janë hienat. Ngërdheshja tipike e Berishës në kohën e komunizmit, ishte sinjal i fortë nënshtrimi dhe servilizmi, për të arritur qëllimin e tij. Marrjen e një kocke nga pushteti i asaj kohe. Kur pati pushtetin në dorë, kjo hienë e veçantë, ngërdheshej dhe nxirrte dhëmbët për të vendosur rregull dhe hierarki në klanin e tij. Tani që është në prag të eleminimit si specie, vazhdon të ngërdheshet nga halli, për të minimizuar në maksimum dëmet që mund t’i vijnë.

 3. Lani says:

  E turpshme dhe cinike te qeshje ashtu miqesisht sic benin deputetet tej e tej parlamentit me “vrasesin” sipas tyre dhe jo verem te 21 janarit.

 4. bibilushi says:

  Protogandisti i kesaj replike ,patjeter qe eshte B.Blushi ose 2 B,sic i thone disa,morali saj per te eshte qe te futet atje nga ka dale,d.m.th. te ose te partia futet ne P.S,qe do te thote qse te partia socialiste ose p… te sames.

 5. Gaztori deputeteve kriminel i popullit

 6. TRAPI says:

  SYTE E SALIUT JANE BERE SI TE BERLUSKONIT,,,KA BERE PLASTIKE TRAPI….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *