Basha rikthen Preç Zogajn në Leshë, në garë me Aldo Bumçin. Në listë edhe Agron Gjekmarkaj

Pas viteve të tëra larg Partisë Demokratike, për shkak të marrëdhënieve me Sali Berishën, Preç Zogaj duket se do të rikthehet zyrtarisht në Partinë Demokratike.

Lulzim Basha pritet ta caktojë atë në listën e kandidatëve për Qarkun e Lezhës.

Qark në të cilin duket se do të jetë në garë me Aldo Bumçin, se kush do të jetë drejtues i listës.

Në zgjedhjet e fundit ishte pikërisht Bumçi drejtues i këtij qarku, por rezultati për PD-në nuk ishte pozitiv.

Në Qarkun e Lezhës, Basha pritet të caktojë si kandidat edhe Agron Gjekmarkajn.

Ky i fundit prej kohësh është rreshtuar pro Bashës si militant, duke e mbrojtur publikisht me shkrimet e tij.

Dhe duket se Basha ka vendosur ta shpërblejë për këtë gjë.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

21 komente në “Basha rikthen Preç Zogajn në Leshë, në garë me Aldo Bumçin. Në listë edhe Agron Gjekmarkaj”

 1. qi ndrestari says:

  I lumte stafit te ri te pedese per figurat jokonfliktuale. Vetem figura te tilla te paperziera me politike do ti sjellin pedese 84 karrige te parlamentit .

 2. kok palari i 21 janarit says:

  Republik e Re me Preçin!
  Po familiarve te Aleks Nikes a do ja kerkoj voten Preçi ?
  Preçi do kerkoj vota per Bashen ish min e Brendshem qe vrau 4 demostrues !
  Turpi nuk njihet me nga keto shtaze me dy kembe,ketyre veç plumbi ju vjen hakut .

 3. Gjonmarku says:

  Ky po qe nderon PD dhe Lezhen. Spiuni me jetegjate ne politiken Shqiptare por dhe ky Marku i Gjetajve nuk bije poshte
  Si e kishte fjalen ay Lulezimja per katoliket e veriut?

 4. Fevziu says:

  Republika e Re me Prec Zogajn ?!?!??!?!?!
  Spiun 24 karatesh !!!!!!
  Me delenxhiu nga politikanet shqiptare, ka rekord individual absolut per kercimin nga PS ne PD dhe anasjelltas.
  Servil i peshtire!!!

 5. Llustra bre aga says:

  Ja dhe arsyeja qe te dy keta u cane neper ekrane duke mbrojtur Bashen,ah more……

 6. p says:

  Edhe me qiri ti kerkoje …me te mire nuk do ndricoje !
  Sidomos Aldon…aman qe nuk di te zgjidhi dhe me te thjeshtin problem po ben derr , derr si grate ne pragje…
  Pale ky profesori…bo bo kur mendoj se do te me duhej te degjoja brockullat e tij per 90 minuta ne ndonje salle leksioni, torture me e veshtire nuk besoj se ka per nje njeri normal.
  Shyqyr qe paske lene per ne popullin Zogajn…me te mira dhe te keqia si te gjithe ne te tjeret…po mjaftueshem normal !

 7. Lesha says:

  Titull fantastik, ndonese shkruar gabim!
  Preç Zogaj kthehet ne Lesh. Epo shume mire. Le te shkoje ne Lesh se aty e ka vendin!

 8. Emiljano says:

  Pranaj llapnin e lepinin sa here qe dilnin ne ekrane kta dy servila te peshtire.E moren kocken qente,tani lepijeni kokpalare

 9. Sheqerja says:

  He mor te dashur “ansl—-iste” Prec Zogaj e Agron Gjekmarkaj,pas gjithe asaj bythelepirje ju ndriu dhe ju fati ,jini ne listat per kanditate ne Lezhe por koqet e mija kini per te fituar se populli i Lezhes ju njeh mire mor qelbesira njerez. Ju nuk jini malesore me bese ,ju jini maloke te pabese qe njihni vetem vleren e leket jo te shpirtit.

 10. Besoj says:

  Te dy servile te neveritshem.

 11. Boom says:

  Sygjerim per republiken e re. Duhet te quhet RPSSH

 12. Roberto says:

  Ooooooo po ata te tjeret ok po ky idioti Agron Gjekmarkaj prandaj na cau trapin c’do jave me komentet e tij pro Bashes?? Paska patur hall tjeter. Po me idiot se ky njeri s’ me kane zene syte. Te rrije ti fryje fyellit se nuk ka rrube tjeter per te. As mos e genjeje mendja se.mund te fitoje Agron Markagjoni lepirsi i PD.

 13. bureto says:

  Anal-istet e pavarur?! Megjithete une nuk e besoj sa me siper, sepse me keta, Lezha humbet! Besoj do kete ndonje me dy para mend qe t’ia veje ne dukje Bashes kete.

 14. Labi says:

  Popull I mrekullueshem I Lezhes se kultures, nuk besoj se do ta lini veten ne doren e horrave qe nuk kane bithe e bosht.cifteline e flaku jashte penicilina dhe Po e mer si lecke, pa le per kete fare tjeter pseudo.mos lini tu poshterojne pas ofendimit te katolikeve nga bashuqi

 15. Toku says:

  Njeri analist i pavarur, tjetri nga te fryj era. E te kujtosh se ca deklaronin keta kur ishte cadra hapur.

 16. liria says:

  E moret vesh? Agron Gjekmarkaj ka qene profesor i pavarur dhe analist i pavarur! Tani deputet i Pd-se Po per Preçin e moret vesh? I shkreti, por ky te pakten flet e s’pushon “ja dhe pak kame” thote, ndersa Aldo ben si ata femijet qe nuk e perfillin shoket.

 17. Petrit says:

  Un si Lezhjan nuk arrij ta kuptoj gjithe kete mllef kunder ketyre dy personave.
  Zotin Gjekmarkaj e njoh nepermjet televizorit.
  Zotin Zogaj e njoh ketu e 37 vjet me pare.
  Eshte nje nga njerezit me te ndershem e me te respektuar ne Lezhe
  Dhe Ju te nderuar komentues te paguar apo simpatizante qofshi mos ja qani hallin PD-se se çfare do ndodhe ne Lezhe.
  Ne 2013-en e djathta mori 5 deputet ne Lezhe pa çka se Z. Kadeli doli deputet me vota te djathta e pastaj si ku……t kaloj tek semundja kancerogjene qe quhet LSI
  Kete vit PS+LSI do marrin se bashku zero deputet

 18. toni says:

  nga ky qark jam po nuk ja u jap voten as ktyre as ps-se do votoj blushin libra

 19. skenderbeu says:

  Tani PD e ka fitoren ne xhep. O Lul cadra me keta spiune dhe lafarake do e sjellesh PD-ne ne pushtet, ik mor karagjoz se e shkaterrove PD-ne, e bere stan spiunesh e servilesh.

 20. Kris says:

  E meritojne te dy! Ka kater vjet qe Preci dhe Agroni me mbiemer te cuditshem,te urryer. servilosen,baltosen,shajne mbrojne dhe ja shperblimi! Shume komentues e kishin parashikuar kete! Kjo eshte republika e re! Por mngon Lela?

 21. demo says:

  Po shyqyr qe e vleresuan njehere kete Prec Zogajn,se gjithmone gomar per te bart uje ne dasem e kane pasur!!!.Kur PD vinte ne pushtet,Precin e lidhnin pas gardhit!!!!

Lini një Përgjigje te Boom Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *