FOTOT/ Irina Shayk shkëlqen në tapetin e kuq

Modelja Irina Shayk ka mahnitur që të  gjithë mbrëmë, duke ecur në tapetin e kuq gjatë Festivalit të 70 të filmit në Kanë.

E veshur më një fustan të verdhë me prerje që i nxirrte në pah këmbët e bukura dhe të gjata dhe me një delokte të thellë, Irina ka lënë pa fjalë që të gjithë.

Edhe pse 31 vjeçarja u bë nënë vetëm dy muaj më parë ajo shihet që edhe pas shtatëzanisë ka linja perfekte trupore.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/Irina-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/Irina.jpg","attachment_id":"690936"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/Irina1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/Irina1.jpg","attachment_id":"690937"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/Irina2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/Irina2.jpg","attachment_id":"690938"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/Irina3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/Irina3.jpg","attachment_id":"690939"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/Irina4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/Irina4.jpg","attachment_id":"690940"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/Irina5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/Irina5.jpg","attachment_id":"690941"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/Irina6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/Irina6.jpg","attachment_id":"690942"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/Irina7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/Irina7.jpg","attachment_id":"690943"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/Irina8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/Irina8.jpg","attachment_id":"690944"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/Irina9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/Irina9.jpg","attachment_id":"690945"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/Irina10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/Irina10.jpg","attachment_id":"690946"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *