FOTOT/ Plas humori në rrjetet sociale, nga Spahiu tek Ndocaj dhe Ristani, politika në një këndvështim tjetër

Shpesh here situatat e tensionuara politike kthehet në “ushqimin” më të mire për faqet e humorit të cilat e shfrytëzojnë për të prodhuar batuta.

Ato përmes humorit përpiqen që të përciellin mesazhet e tyre për çështje të caktuara.

Ne kemi përzgjedhur disa prej fotografive më pikante që kanë bërë xhiron e rrjetit.

“Shumë fjalë të vërteta janë thënë në shaka,” kështu është shprehur William Shakespeare shekuj më parë.

Se sa të vërteta janë ato që ne po përciellim mes fotografive të përpunuara, këtë e gjykoni juve.

 

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/18622573_291245051335797_7988580862922609708_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/18622573_291245051335797_7988580862922609708_n.jpg","attachment_id":"691033"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/18664443_1514115058660198_1950439247738966218_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/18664443_1514115058660198_1950439247738966218_n.jpg","attachment_id":"691034"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/18403179_1502510466487324_1505165356553964144_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/18403179_1502510466487324_1505165356553964144_n.jpg","attachment_id":"691036"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/18424236_1501818453223192_1932005840170557185_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/18424236_1501818453223192_1932005840170557185_n.jpg","attachment_id":"691037"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/18620383_1514234508648253_6582992929218571287_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/18620383_1514234508648253_6582992929218571287_n.jpg","attachment_id":"691042"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/18664222_1514723331932704_9116364399433972928_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/18664222_1514723331932704_9116364399433972928_n.jpg","attachment_id":"691045"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/18557511_1961001964134601_4693608272264615475_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/18557511_1961001964134601_4693608272264615475_n.jpg","attachment_id":"691050"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/18671255_1513712702033767_5975656163658742359_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/18671255_1513712702033767_5975656163658742359_n.jpg","attachment_id":"691062"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/18581669_1962584387309692_1204382040246994630_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/18581669_1962584387309692_1204382040246994630_n.jpg","attachment_id":"691069"}]

7 komente në “FOTOT/ Plas humori në rrjetet sociale, nga Spahiu tek Ndocaj dhe Ristani, politika në një këndvështim tjetër”

 1. bibilushi says:

  Po cu ba ky gjenerali i ushtrise se vdekur.

 2. Lleshi says:

  Aaaa humor socialist ky. Si ajo qe flinte tek pallati i saimir tahirit

 3. Liu says:

  Lol, anglosaxonet mbajne deri 10 here..
  Na cau veshetvky pseudo njohesi i anglosaxoneve….

 4. Besniku says:

  Te gjitha te goditura. Kurse Grides , kujdes, se do i duket vertet vetja Shote.
  E hu, si nata me diten.
  Nje idiote, as me shaka nuk mund te krahasohet me nje heroine, e çfare heroine!!!!!

 5. Besoj says:

  Ky Kreshnik Spahiu eshte me gomari nga te gjithe. Para se te behet deputet duhet te kaloje klasen e Vettingut ky ajduti.

 6. albaniafirst says:

  Me foton e fundit e kane qelbur. Nuk duhet me perdorur fotot e heronjve per te bere gallate. Shota dhe Azem Galica jane heronjte tane qe duhen vetem nderuar. Ai qe i ka perdorur ketu ka bere nje shaka pa kripe.

 7. ti o greku kolonjarit i ke ngrene toçin e [email protected] says:

  Si ka dale Luli me Shoten si 14 vjec dhender haha

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *