FOTOT/ Vajza seksi, e kandidatit për deputet….

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Nuk ka zgjedhje vetëm në Shqipëri në qershor.

Edhe Kosova do të mbajë zgjedhjet, pas rrëzimit të qeverisë së Isa Mustafës.

Gjatë këtyre ditëve, si asnjëherë më parë, shumë prej gazetarëve të njohur në Kosovë iu janë bashkuar partive të ndryshme dhe janë përfshirë në listat e kandidatëve për deputetë.

Një prej tyre është edhe Milaim Zeka, vajza e të cilit, Dafina, është e famshme në mediat kosovare për format e saj seksi.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/dafina-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/dafina.jpg","attachment_id":"690909"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/dafina-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/dafina-6.jpg","attachment_id":"690915"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/dafina-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/dafina-7.jpg","attachment_id":"690916"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/dafina-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/dafina-8.jpg","attachment_id":"690917"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/dafina-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/dafina-5.jpg","attachment_id":"690914"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/dafina-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/dafina-4.jpg","attachment_id":"690913"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/dafina-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/dafina-3.jpg","attachment_id":"690912"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/dafina-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/dafina-2.jpg","attachment_id":"690911"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/dafina-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/dafina-1.jpg","attachment_id":"690910"}]
        
        Loading...
        

1 komente në “FOTOT/ Vajza seksi, e kandidatit për deputet….”

  1. mirel says:

    Yll fare, dhe nuk duket as tip buceje

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *