FOTO LAJM/ Rama “këshillon” presidentin e ri francez

Në Samitin e NATO-s në Bruksel, kryeministri Edi Rama është fotografuar duke biseduar edhe me presidentin e ri francez, Emmanuel Macron.

Rama është fotografuar duke e “këshilluar” Macron, ndërkohë që ky i fundit buzëqesh.

Kryeministri shqiptar doli publikisht në mbështetje të Macron, gjatë betejës së këtij të fundit me Le Pen.

Rama ndërkohë kishte marrëdhënie shumë të mira edhe më paraardhësin e Macron, Francois Hollande, ndërkohë që Franca e nderoi atë pak javë më parë, me titullin më të lartë kombëtar.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “FOTO LAJM/ Rama “këshillon” presidentin e ri francez”

 1. Popolo albanese says:

  Nje KM qe nderon Shqiperine dhe shqiptaret !

 2. cold comfort says:

  e plako, te njoh mire…po lene tani…

  sapo pashe ca filmimime..bodigardi i ri i Merkel, shtatmadhi edi rama….

 3. ''....askush nuk urrehet me shume,se ai qe thote perhere te verteten[Plato]. says:

  Macron[perbrenda tij]; Cfare thote ky [email protected],cfare gjuhe flet!!!??
  Duke pare foton te krijohet idea se Macron nuk kupton asgje nga corapekuqi i cili duke numeruar me gishta nuk arrin te shprehet qarte………..
  Macron i cili vec qesh[rames]: ”Kthehem se shpejti……….vazhdo numerimin!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *