FOTOT/ Rama krah për krah me “armikun” Donald Trump

Kryeministri Edi Rama ka ecur krah për krah me kancelaren gjermane Angela Merkel dhe presidentin amerikan Donald Trump teksa ishin të pranishëm në Samitin e NATO-s në Bruksel.

Kjo është hera e parë që Kryeministri Rama përballet me Donald Trump, pas zgjedhjes së këtij të fundit president i SHBA.

Në foto shihet që Rama është shfaqur i buzëqeshur dhe me duar në xhepa teksa ecte krah tyre.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama2.jpg","attachment_id":"692007"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama2.jpg","attachment_id":"692007"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama1-1.jpg","attachment_id":"692006"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-15-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-15.png","attachment_id":"692005"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-23-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-23.jpg","attachment_id":"692004"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-4-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-4-1.jpg","attachment_id":"692003"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-3-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-3-3.jpg","attachment_id":"692002"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/ram44-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/ram44.png","attachment_id":"692001"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/b-1-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/b-1.png","attachment_id":"691999"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/ee-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/ee.png","attachment_id":"692000"}]

26 komente në “FOTOT/ Rama krah për krah me “armikun” Donald Trump”

 1. tfgs1 says:

  keshtu ndjehesh, i dhjere,kur kakaris nga maja e xhamise se Zike pederit…………..

  1. Renato says:

   Shikon ndonje te dhjere ti atje o sorre

  2. arbereshi says:

   Ku dreqin eshte i menderosuri Tsipras? Po pi uzo me Pucofagon.

  3. opa opa says:

   Pisoglendi mou tgfs,shiko majtas! Aty rri pikerisht ai i DHJERI CipraPlasuri i Gerrqise 😀 😀 😀

 2. Xhemi says:

  Oooooo Tema, ku i ke gjet’ keto gazetare amon?! Akoma demagogji, si ne kohen e Sales.
  Shqiperia po perfaqesohet ne samitin e NATO-s, si anetare e saj dhe kaq.
  Ju naret e Temes doni te thoni, qe Rama shau Tramp-in dhe ja ku eshte. Po si ti thote Tramp-i Rames, “dil jashte, se me shave”?
  Mos e ngaterroni NATO-n me parlamentin shqiptar, o kellufat e Meros!!!

  1. Vesi says:

   Nuk ka thene gje Tema, o robi. Jane katunaret e PD qe plasen duke thene neper tv se Rama ka sulmuar Trampin. Jane ata te cadres qe vdesin te meren me politiken boterore, me Trampin, Sorosin, ambasadoret etj. Jane ata te karatese.

 3. Albamich says:

  Thumbing i Rames, pergjigja e shoqerusit te Trumpit dhe nderhyrja e Merkelit.
  Kush e gjen ca batute ka leshuar Rama 🤗🤗

  1. lul cadra says:

   rama:ne pidh te gruas tfgs…
   shoqeruesi:jo jo janulles…
   merkel:me mire te dy…

 4. asd says:

  Ai po rri nga krahu i Anites.

 5. portokall says:

  me copen qe i mbeti rames nga kravata, merkeli beri xhakete

 6. republikani says:

  qekan bere helm gjithe demokratikasit nga kjo foto HIHIHIHIHIHIHI
  te ishte ai hund shpata as do e kishin lene te ishte mes ketij grupi se do u prishte foton

 7. 122 says:

  i ka lene te gjithe prapa….
  bashke me komentuesit inatcore dhe te dhjere!
  Ecd aty , BOB !
  Futu te gjatin kush te te vdale perpara dhe kush te te shaje!
  Mbaje gjithmone …GATI!

 8. cody says:

  Ne Bruksel e therrasin ” the idiot from Albania.”

 9. Cody Banks says:

  Ne Bruksel e therrasin “the idiot from Albania.”

 10. Renato says:

  tfgs 1 shikon ndonje te dhjere ti atje o sorre

 11. ENDRI says:

  shife kur ti boj BERISHA MONTAZH E NE VEND TE RAMES TE VEJ BASHEN.

 12. Shkreli says:

  Sa ja kane friken te gjithe. Na i kane mbushur. Edhe Trumpi syte perdhe sguxon te shohe lart. Vetem lideri boteror mund te shohe perpara
  Cfare udheheqesi i madhnishem. Sa inteligjent! Si ju paska thene te gjitheve : Mbani rradhen qe tju takoj te gjitheve. Do perqafoj vetem Angelen. Trumpi ne fund te rrije. Bravo Edvini. Shyqyr qe Tema eshte prezent ne te gjitha keto evente dhe lajmet na vijme sagllam. Bravo edhe Ymeri

 13. Vesa says:

  Qenka me I gjate se Trumpi. Kush eshte ai, do pyesin Amerikanet.

 14. PPSH says:

  Kryeministri me duar ne xhepa.Kujton se po shetit nga Bathorja.

 15. Majmuni says:

  O shqiptar te dhjere… KM ka shkuar ne nje samit te rendesishem dhe ju ketu vetem shani!! Hani mut hani rrace e poshter!!

 16. drita says:

  Keto foto s’jane te verteta. Sa leke ka paguar Rama per ti nxjerre? Mund te jene dhe montazhe apo jo? Patjeter qe i ka paguar Sorrosi! Keto jane theniet e Aldos, palokes, por edhe te politikanit botror Sali Karaxhiçi (Berisha), mbiemri me babain e dyte.

 17. Milan says:

  Shko perpara Edi Rama kundershtaret po vdesin nga zilia

 18. Oni says:

  Mire shume po me keto gjalprat qe po hame cdo behet? O shtet cpo ben po na vrasin!

 19. Bambi says:

  Kjo me duket si vardisje hipokrito-servile mua.
  Shume me dinjitoze ne se do rrinte ne skalionin e dyte, atje ku e ka vendin

 20. daniel says:

  hahahah ku e gjete kete lajm te dhjere ska njeri qe e se pa videon ky ki leshkua yne nxiton te dale nje foto ne rrjesht te pare e u zbyth sa u be shkrepja..o gazetar te qire..beni ndonje lajm te hairit..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *